Silesion.PL

serwis informacyjny

Europejskie Puchary – trzy dni, trzy freebety w Betcris

Europejskie Puchary trzy dni trzy freebety w Betcris

Europejskie Puchary trzy dni trzy freebety w Betcris

Europejskie rozgrywki nabierają tempa! Przed nami druga seria spotkań w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz Ligi Konferencji. Absolutnym szlagierem będzie wtorkowe starcie w Paryżu, w którym PSG zmierzy się z Manchesterem City, ale również pozostałe zestawienia dają pewność, że w najbliższe dni emocji na pewno nie może zabraknąć. W środowy wieczór Wojciech Szczęsny będzie próbował powstrzymać Romelu Lukaku, kiedy to do Turynu zawita londyńska Chelsea. Natomiast w czwartek przekonamy się czy Legia po pokonaniu Spartaka w Moskwie, równie dobrze zaprezentuje się w domowym spotkaniu z Leicester City.

Z tej okazji legalny w Polsce bukmacher Betcris przygotował specjalną ofertę dla graczy! Każdy dzień promocji to szansa na zgarnięcie freebetu w wysokości 50 PLN! Trzy dni promocji to szansa na trzy freebety o łącznej kwocie 150 PLN!

Każdego dnia promocji wpłać min. 100 PLN i postaw kupon AKO składający się z min. 3 zdarzeń za min. 100 PLN zawierający PRZYNAJMNIEJ 1 zdarzenie z oferty na mecze Ligi Mistrzów/Ligi Europy/Ligi Konferencji o łącznym kursie min. 2.50 oraz kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.25.

Bez względu na końcowe rozstrzygnięcia na Twoim kuponie od wtorku do czwartku odbierzesz freebet w wysokości 50 PLN, który wykorzystasz na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami o łącznym kursie min. 2.50 (min. kurs pojedynczego zdarzenia to 1,25).

Betcris działa na podstawie licencji (PS4.6831.1.2019) wydanej przez Ministra Finansów w dniu 19 grudnia 2019 r. na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet na okres 6 lat.

MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. ( Betcris ) to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author