Silesion.PL

serwis informacyjny

RTM czyli real time marketing innych klubów na #DecyzjaOKS

Zarząd Klubu Odra Opole podjął decyzję, że w przypadku braku zwycięstwa w najbliższym meczu z Radomiakiem oraz niezdobycia 4 punktów w kolejnych dwóch meczach, kontrakt z trenerem zostanie rozwiązany.

Zespół pod wodzą Mariusza Rumaka musi w najbliższej kolejce pokonać Radomiak, a w dwóch kolejnych meczach zdobyć 4 punkty.
Dotychczas Odra Opole przegrała u siebie w 1 kolejce z Puszczą Niepołomice 0:1, na wyjeżdzie z GKS Tychy aż 1:4, ze Stomilem Olsztyn u siebie 0:1 i z GKS Bełchatów 0:1 na wyjeżdzie w IV kolejce.
Odre Opole czekają spotkania:
24 sierpnia u siebie z Radomiakiem Radom
31 sierpnia na wyjeżdzie z GKS Jastrzebie
7 września z Wartą w Poznaniu
i 13 września w Opolu z Sandecją Nowy Sącz.

https://twitter.com/ODRAOPOLEpl/status/1164526329410310144

Na odpowiedź innych klubów z naszego podwórka nie musieliśmy długo czekać. Na początek Miedź Legnica w przypadku kiepskiego dorboku punktowego zaoferuje koszulki w porocyjnej cenie:

Do akcji dołączył GKS Jastrzębie, który zapowada zesłanie piłkarzy na dół do kopalni:

Dołączyło także Weszło:

Do akcji dołączył też legalny bukmacher Betclic:

Co o jest RTM? Jest to skrót od Real Time Marketing, czyli marketing czasu rzeczywistego. Jest to szybka i trafna reakcja marketerów na bieżące wydarzenia społeczne, polityczne, czy kulturowe. Szczególną rolę odgrywa w Social Media i ma głównie postać graficzną.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author