Silesion.PL

serwis informacyjny

Odbierz 2 x 50 zł bez ryzyka na weekend w PZBuk

Dziś w Warszawie szykuje się pasjonujący pojedynek Legii Warszawa z Glasgow Rangers. Z tej okazji zakłady bukmacherskie PZBuk przygotowały promocję, w której rozdają aż dwa zakłady bez ryzyka na nadchodzący weekend!

Pamiętaj – z promocji możesz skorzystać tylko do końca dzisiejszego dnia!

Skorzystaj z niesamowitej promocji i zgarnij aż dwa zakłady bez ryzyka na weekend!

Tylko dziś – zapisz się do promocji, zrób depozyt na min. 100 zł i postaw zakład wielokrotny za min. 100 zł z kursem łącznym co najmniej 2.0, a w weekend będziesz mógł zagrać dwa wybrane zakłady bez ryzyka. W przypadku przegranej zwrócimy Tobie ich stawkę do wysokości 50 zł bez wymogów obrotu.

Pamiętaj, zakłady bez ryzyka muszą być postawione z własnych środków

 • Zapisz się
  Zapisz się do promocji klikając w przycisk “Zapisz się” i zaloguj się na swoje konto
 • Dołącz do gry
  Zrób depozyt na minimum 100 zł i postaw zakład wielokrotny za min. 100 zł z kursem łącznym co najmniej 2.0
 • Postaw zakład
  Aktywuj opcję “bez ryzyka” na wybranym kuponie w sobotę i kolejnym w niedzielę

Regulamin promocji „2x bez ryzyka”

 1. Organizatorem promocji „2x bez ryzyka” jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej pzbuk.pl. Oferta jest dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych graczy pzbuk.pl i obowiązuje w dniu 22.08.19 od godziny 17:00 do 22.08.19 do godziny 23:59.
 2. Kwota zakładu bez ryzyka przyznawana jednorazowo na jednego użytkownika wynosi 50 zł w sobotę 24.08.2019 oraz kolejne 50 zł w niedzielę 25.08.2019. Gracz otrzymuje zakłady bez ryzyka po spełnieniu warunku określonego w ust. 3.
 3. Aby skorzystać z promocji gracz musi posiadać prawidłowo zweryfikowany numer telefonu, zapisać się do promocji przez formularz dostępny na stronie promocyjnej oraz dokonać wpłaty na kwotę co najmniej 100 zł i postawić zakład wielokrotny z kursem min 2.0. Po kliknięciu w “Zapisz się” gracz zostaje przeniesiony do opcji logowania, po którym automatycznie zostaje zapisany do promocji.
 4. Zakłady bez ryzyka zostaną dopisane do konta gracza w następującej kolejności: 50 zł w sobotę 24.08.2019 oraz kolejne 50 zł w niedzielę 25.08.2019.
 5. Otrzymane zakłady bez ryzyka gracz może wykorzystać na kupon w kwocie 50 zł każdy, z kursem min. 1.50 na każde spotkanie, stawiany za pomocą własnych środków (z wyłączeniem bonusowych) . W przypadku przegranej stawka zakładu zostanie zwrócona.
 6. Od momentu aktywowania oferty promocyjnej – przyznania zakładu bez ryzyka – użytkownik ma 24h na wykorzystanie zakładu bez ryzyka. Każdy zakład bez ryzyka może być wykorzystany wyłącznie jeden raz w czasie trwania oferty promocyjnej.
 7. Pzbuk.pl ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą ofertę bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia. W takim przypadku zakład bez ryzyka dopisany do konta gracza zostaje unieważniony, a kwoty zakładu bez ryzyka przyznane użytkownikowi anulowane.
 8. Gracz ma obowiązek jednokrotnego obrotu wpłaconą kwotą przed wypłatą środków na konto bankowe.
 9. Pzbuk.pl zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania zakładu bez ryzyka w następujących okolicznościach:

a)w przypadku łamania zasady “jeden użytkownik – jedno konto” tj. w następujących sytuacjach:

– gracz posiada więcej niż jedno konto o tym samym adresie IP;

– rejestracji kont o wspólnych danych lub innym elemencie identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer telefonu, numer karty kredytowej / debetowej, lub innej metody płatności;

– gracz posiada więcej niż jedno konto;

b)w przypadku naruszenia któregokolwiek z warunków promocji i niniejszego Regulaminu;

c) kiedy zaistnieją dowody zmowy między klientami w obstawianiu zakładów

d) w przypadku kiedy w przeszłości klient nadużywał, lub obecnie nadużywa systemu bonusowego.

 1. Pzbuk.pl może unieważnić przyznany zakład bez ryzyka i anulować wynikłe z niego wygrane w przypadku złamania niniejszego Regulaminu.
 2. Spory powstałe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą w oparciu o procedurę reklamacyjną określoną w Regulaminie Zakładów Wzajemnych oferowanych przez Cherry Online Polska sp. z o.o. przez sieć Internet.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author