Silesion.PL

serwis informacyjny

Remont nawierzchni ul. Górniczego Stanu w Katowicach

Trwa remont nawierzchni ul. Górniczego Stanu w ramach prac własnych MZUiM, w związku z tym tymczasowo zamknięte są lewoskręty z ul. Pszczyńskiej (DK86) w ul. Górniczego Stanu oraz z ul. Górniczego Stanu w ul. Pszczyńską w Katowicach.

Wykonane prace posłużą poprawie płynności ruchu, a nowoczesna i bezpieczna infrastruktura drogowa zapewni długotrwałe korzyści jej użytkownikom.

Aktualnie prace odbywają się na odcinku od ul. Pszczyńskiej do ul. Barbórki. W kolejnym etapie na odcinku od ul. Barbórki do ul. Przyjaznej zostanie zamontowane wyniesione przejście dla pieszych. Ostatnia faza inwestycji będzie dotyczyć wymiany nawierzchni jezdni na odcinku od ul. Przyjaznej do ul. Kosmicznej. W obu przypadkach ruch odbywać się będzie wahadłowo.

Na odcinku od ul. Barbórki do ul. Przyjaznej powstanie wyniesione przejście dla pieszych

Termin zakończenia prac przewidziany jest na drugi tydzień października, ale – jak zawsze przy tego typu pracach – uzależniony jest od warunków atmosferycznych.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023