Silesion.PL

serwis informacyjny

Red Bull Roof Ride czyli rowerowa impreza na dachu MCK w Katowicach

Red Bull Roof Ride czyli rowerowa impreza na dachu MCK w Katowicach

Red Bull Roof Ride czyli rowerowa impreza na dachu MCK w Katowicach

Trasa przygotowana na zawody Red Bull Roof Ride to coś, czego jeszcze w Polsce nie było. To bez dwóch zdań jeden z najbardziej niezwykłych miejskich torów freestyle’owych w historii sportu. Różnica wysokości między startem a metą wynosi 22 metry! Na trasie zawodnicy będą wykonywać triki na 7 różnych przeszkodach, a najbardziej szaloną z nich jest 16 metrowy drop z dachu Międzynarodowego Centrum Kongresowego!

Red Bull Roof Ride odbędzie się w dniach 19 – 21 sierpnia 2021

Tego lata na dachach katowickich budynków pojawi się światowa czołówka rowerowego freestyle’u. Bracia Godziek i najlepsi zawodnicy z wszystkich części globu staną do walki o zwycięstwo, w pierwszej edycji szalonych zawodów Red Bull Roof Ride.

Jak sama nazwa wskazuje, Red Bull Roof Ride to zawody rowerowe, w trakcie których riderzy będą rywalizować na specjalnym torze, poprowadzonym z dachu MCK, w samym sercu Katowic.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024