Silesion.PL

serwis informacyjny

Re-otwarcie sklepu MODIVO i eobuwie.pl w Libero Katowice

Re otwarcie sklepu MODIVO i eobuwie.pl w Libero Katowice 2022

Re otwarcie sklepu MODIVO i eobuwie.pl w Libero Katowice 2022

Na Górnym Śląsku w C.H. Libero Katowice premiera strefy MODIVO w sklepie eobuwie.pl. Od 28 września 2022 r. klienci mogą w jednym miejscu skorzystać z szerokiej oferty obu multibrandów. Do ich dyspozycji oddano 3 interaktywne przymierzalnie, skaner z systemem esize.me oraz 28 multimedialnych tabletów. Sklep ma powierzchnię 684 m², gdzie 16 000 produktów jest dostępnych od ręki. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym każdy może odkryć nowy poziom zakupów, łączących świat offline i online.

MODIVO i eobuwie.pl w Libero Katowice

Wchodząc do nowego sklepu eobuwie.pl i MODIVO w C.H. Libero w Katowicach w oczy rzuca się brak półek i wieszaków – ich miejsce zastępują wygodne kanapy. Zamówienia składa się za pomocą nowoczesnych tabletów, które od teraz dają także dostęp online do 900 marek i 190 tysięcy produktów z oferty MODIVO. W sklepie znajdziemy również strefę z przestronnymi przymierzalniami, pełnymi najnowszych technologii. W środku czeka na klientów multimedialny ekran pozwalający na zmianę oświetlenia, zamówienie innego rozmiaru oraz bezkontaktowy zwrot niepasujących rzeczy. Zwiększony metraż przymierzalni to gwarancja komfortowych zakupów dla każdego.

MODIVO i eobuwie.pl w Libero Katowice

Ponadto warto przyjrzeć się bliżej usłudze Rezerwuj i Przymierz. Pozwala ona na zamówienie produktów z oferty online eobuwie.pl i MODIVO bezpośrednio do sklepu bez dokonywania jakichkolwiek płatności. Podczas finalizacji zamówienia wystarczy wybrać metodę dostawy ,,Rezerwuj i Przymierz w sklepie” i zaznaczyć C.H. Libero Katowice jako punkt odbioru. Od momentu wyboru produktów do dostawy mija maksymalnie 48 godzin, a my otrzymujemy powiadomienie SMS, gdy zamówienie jest gotowe do odbioru. W ten sposób można wygodnie przymierzyć wszystkie wybrane rzeczy w sklepie i zdecydować, które wrócą z nami do domu, a które oddamy. Dzięki temu rozwiązaniu zamówienia trafiają zbiorczo do sklepu, co pozwala na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

MODIVO i eobuwie.pl w Libero Katowice

W koncepcie MODIVO i eobuwie.pl można skorzystać również ze specjalnego urządzenia esize.me i wykonać skan 3D swojej stopy. Ta technologia umożliwia maksymalnie dokładne dopasowanie obuwia do stóp. Skan zostaje przypisany do konta użytkownika, dzięki czemu możemy z niego skorzystać robiąc zakupy w sklepach internetowych oraz w aplikacjach obu multibrandów.

MODIVO i eobuwie.pl w Libero Katowice

Sklep MODIVO i eobuwie.pl w katowickim Libero działa w godzinach otwarcia centrum, czyli od poniedziałku do soboty od 09:00 do 21:00 oraz w niedziele handlowe od 10:00 do 20:00. Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców sąsiednich osiedli (szczególnie Brynowa i Ligoty), miasta Katowice oraz całego Górnego Śląska.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024