Silesion.PL

serwis informacyjny

Rata równa czy malejąca – kredyt gotówkowy

oszczedzanie pieniedzy

Nie trzeba być wariatem, by robić wariackie rzeczy – wystarczy coś naprawdę, naprawdę lubić. Albo wręcz kochać! Nie inaczej jest z załamaniem nerwowym w chwilach, w których los krzyżuje nam plany… dość prozaiczne dla innych, dla nas będące końcem świata. Na przykład… zepsuty telewizor! Niby nic, ale kiedy jesteś fanem lekkoatletyki, a zaczynają się mistrzostwa… lub konkursu Chopinowskiego, a rozpoczynają się eliminacje… A do tego kieszeń świeci pustkami…

Wtedy ratuje cię pożyczka gotówkowa. Dzięki niej możesz w prosty, szybki i przyjemny sposób nabyć środki finansowe na zakup nowego odbiornika telewizyjnego, czyli inaczej środka do celu. A co jest tym celem? Ogromna przyjemność! Tak ważna w dzisiejszych czasach, ponieważ wpływająca na nasze samopoczucie. I taka właśnie jest pożyczka, gotówkowa, rzecz jasna, ma czynić nasze życie lepszym. Nie warto więc wypisywać na kartce za i przeciw, kiedy czas przecieka nam przez palce, warto postawić sobie jasno ważne pytanie: pożyczka? Gotówkowa – zawsze!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024