Silesion.PL

serwis informacyjny

Jaką kwotę kredytu możesz dostać

sprytne oszczedzanie pieniedzy

pieniądze

Decyzja o wzięciu kredytu konsolidacyjnego musi być decyzją dobrze przemyślaną. Choć z jednej strony jest to zmniejszenie ilości dat, o których trzeba pamiętać oraz zmniejszenie możliwości pomyłki w opłacaniu rat, to jednak jest to także duże zobowiązanie. Przy podejmowaniu takiej decyzji należy pamiętać, że taka pożyczka sprawia, że czas spłaty wydłuża się.

Ponadto, choć miesięczna rata jest mniejsza niż suma rat kredytów, które chcemy połączyć, to jednak spłacenie całości wymaga większej kwoty niż spłacenie każdego z kredytów osobno. Dla kogo więc jest to dobra opcja? Z pewnością dla osób, które mają wiele mniejszych pożyczek i które gubią się w datach oraz wysokościach poszczególnych rat. Kredyt taki zapewni im spokój. Jednakże nie jest to najlepsza opcja dla osób, które mają tylko kilka kredytów lub osób, które opłacanie rat mają zautomatyzowane i nie muszą o tym pamięć, a przez to nie sprawia im to trudności. Warto też rozważyć opcję kredytu konsolidacyjnego w przypadku, gdy fundusze nie pozwalają na wywiązywanie się z rat wszystkich pożyczek, które aktualnie posiadamy

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024