Silesion.PL

serwis informacyjny

raKOut: 100 000 zł od Fortuny dla Fundacji Cancer Fighters

raKOut 100 000 zl od Fortuny dla Fundacji Cancer Fighters

raKOut 100 000 zl od Fortuny dla Fundacji Cancer Fighters

Największe widowisko MMA ostatnich lat, starcie legend, rekordowa gala i rekordowy wynik akcji #raKOut. Podczas gali KSW 77 mogliśmy się przekonać, że raka można nie tylko znokautować, ale też udusić. Dzięki pięciu nokautom, trzem poddaniom i hojności prezesa Fortuna w ramach akcji raKOut przekaże 100 000 zł fundacji Cancer Fighters, która pomaga dzieciom walczącym z chorobą nowotworową.

Karta walk wydarzenia składała się z 11 starć, co nie zdarzyło się od czasu gali KSW 39 na Stadionie Narodowym. Bohaterowie XTB KSW 77 stanęli na wysokości zadania i aż osiem z jedenastu pojedynków zakończyło się przed czasem. Na szczególne uznanie zasłużyli tym samym Wiktoria Czyżewska, Shamad Erzanukaev, Yann Liasse, Michał Domin, Bohdan Gnidko, Patryk Kaczmarczyk, Andrzej Grzebyk i Mamed Khalidov. Zawodnicy mocno wzięli sobie do serca akcję #raKOut i dzięki nim fundacja Cancer Fighters otrzyma 80 000 zł. Co więcej, prezes Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, Konrad Komarczuk, postanowił podwyższyć wynik akcji w uznaniu dla sportowej postawy zawodników i tym oto sposobem jesteśmy świadkami rekordowego wyniku jeżeli chodzi o dotychczasowe akcje #raKOut. Na konto fundacji Cancer Fighters powędruje aż 100 000 zł!

Wydarzenie KSW 77 po raz kolejny pokazało jak pięknym, a jednocześnie nieprzewidywalnym sportem jest MMA. Sportowo była to naprawdę imponująca gala, a do pełnego zadowolenia zabrakło nokautu lub poddania w jednej z walk, które skończyły się po pełnym dystansie. Niemniej jednak zawodnicy dali z siebie wszystko i za to należy się im, jak i organizacji KSW, wielki szacunek. Mocno wierzyliśmy w całą serię efektownych nokautów i poddań, no i jak widać udało się! Dlatego też zdecydowałem, iż kwotą przekazaną fundacji Cancer Fighters będzie nie osiemdziesiąt a sto tysięcy złotych. Serdecznie dziękuję wszystkim wojownikom za ogromne poświęcenie w klatce i mam nadzieję, że wspólnie z KSW będziemy powtarzać podobne charytatywne przedsięwzięcia w przyszłości – powiedział Konrad Komarczuk, prezes Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie.

Fundacja Cancer Fighters realizuje na co dzień różnorodne projekty. Głównym celem jest motywowanie dzieci do walki z chorobą nowotworową i udowodnienie im, że diagnoza to nie wyrok, tylko impuls do pokazania swojej wewnętrznej siły. Organizuje wydarzenia specjalne dla pacjentów dziecięcych oddziałów onkologicznych, zaprasza osoby, które swoją determinacją i ciężką pracą dążą do osiągnięcia wyznaczonych celów. Motywuje dzieci do dalszej walki i robi wszystko, aby choć na moment mogły zapomnieć o chorobie. Fundacja również stale wspiera kliniki onkologiczne poprzez zakup sprzętu medycznego oraz refunduje leczenie swoich podopiecznych.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024