Silesion.PL

serwis informacyjny

Radar365: Tenisowa tasiemka w BETFAN!

Jak Ci tenisiści nie maja dość? Granie codziennie na takich obrotach to jest mega wysiłek dlatego tym bardziej ich podziwiamy. A jak już ich podziwiamy, to może warto byłoby na nich zarobić? Szczególnie, że zakłady bukmacherskie BETFAN mają specjalna promocję!

Zagrajcie za 39 zł “tasiemkę” na co najmniej 5 spotkań z tenisa z minimalnym kursem 1.3. Jeżeli kupon popsuje Wam jeden typ, to nie ma co się martwić, bowiem w takim wypadku bukmacher zapewnia zwrot równowartości stawki na konto bonusowe!

ZASADY:

1. Promocja obowiązuje w dniu 30.07.

2. Należy zawrzeć kupon za 39 złotych z co najmniej 5 spotkaniami tenisowymi, który będzie miał kurs minimum 3.0, a kurs każdego zdarzenia będzie wynosił co najmniej 1,3. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 30.07, 23:59.

3. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.

4. Jeżeli kupon okaże się przegrany, ponieważ nie wejdzie jedno spotkanie, gracz otrzyma zwrot stawki. Graczom, którzy spełnią wszystkie warunki zostanie przyznany bonus 4 zł o równowartości 40 zł. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ.

5. Bonus zostanie dopisany w środę, 31.07

6. Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024