Silesion.PL

serwis informacyjny

Przed nami pierwszy koncert w Summer Arenie. Koncertowe lato w Arenie Gliwice

Przed nami pierwszy koncert w Summer Arenie 2

Przed nami pierwszy koncert w Summer Arenie 2

Baciary, Kortez, Kękę, Paweł Domagała, Sorry Boys, sanah, BARANOVSKi, Łydka Grubasa, Transgresja – program Summer Areny zapowiada się naprawdę ciekawie!

W lipcu i sierpniu w Summer Arenieletniej strefie rozrywki przy Arenie Gliwice odbywać się będą koncerty najpopularniejszych polskich artystów z kręgu popu i rocka. Cotygodniowym muzycznym spotkaniom w plenerze, towarzyszyć będą imprezy rozkręcane przez didżejów, gorące latynoskie wieczory i emocjonujące turnieje sportowe.

Jakie daty w kalendarzu warto zanotować?

Przede wszystkim – te koncertowe! Jedno miasto, 10 przedstawicieli rozmaitych gatunków (na razie!) a to wszystko w długie, gorące wieczory – tak brzmi zaproszenie na tegoroczną edycję Summer Areny!

Koncerty proponowane przez Arenę Gliwice, to propozycje obok których ciężko przejść obojętnie. O dobre rozpoczęcie wakacji w Gliwicach zadba Sanah, która wystąpi w Summer Arenie 3.07. Tydzień później pojawi się propozycja dla fanów rapu – koncert Palucha (9.07). Końcówka lipca zapowiada się jeszcze bardziej emocjonująco, bo na summerowej scenie zagrają: Sorry Boys (23.07), BARANOVSKi (30.07) i Kortez (31.07). Sierpniowe propozycje to mocno taneczne propozycje pląsów w rytm piosenek Pawła Domagały (13.08) i skoczne zaproszenie do tańca podczas koncertu zespołu Baciary (21.08). W środku sierpnia przewidziany jest mocny, rockowy przytup, bo 20 sierpnia Transgresja wystąpi w roli supportu Łydki Grubasa. Z kolei 27.07 raz jeszcze pojawi się propozycja dla fanów muzyki ulicy – koncert Kękę. Bilety na letnie koncerty dostępne są już w sprzedaży na Eventim.pl.

A to nie koniec muzycznych propozycji. Letnie, niedzielne popołudnia urozmaicać będą kameralne koncerty lokalnych muzyków i artystów znanych z koncertowego cyklu Areny Online. Na uczestników Summer Areny czekać będzie bowiem druga scena, już nieco mniejsza, zlokalizowana w strefie gastronomicznej.

Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze będzie się działo w wakacje w Gliwicach, Arena Gliwice zaprasza na facebookowy fanpage facebook.com/summerarenagliwice.

Summer Arena Gliwice – kalendarz

2.07 (piątek) 

  •  19:00 Karaoke

3.07 (sobota) 

  • 20:00 koncert sanah 
  •  after party po koncercie

4.07 (niedziela) 

  •  10:00 Poranna joga z Aliną Sapała
  •  19:00 Koncert kameralny: Edi Sanchez

9.07 (piątek)

  • koncert Palucha

23.07 (piątek)

  • Sorry Boys

27.07 (wtorek)

  • koncert Kękę

30.07 (piatek)

  • BARANOVSKi

31.07 (sobota)

  • Kortez

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023