Silesion.PL

serwis informacyjny

Tyskie postawi piwo Hiszpanom, jeśli przegrają z Polską w sobotę

Stawiamy Tyskie! Jeśli wygra Polska. A na TY przechodzimy niezależnie od wyniku” – z takim hasłem pojawiła się na telebimie w Sewilli animacja reklamowa Tyskiego, gdzie reprezentacja Polski zagra mecz z Hiszpanią.

Przed pierwszym spotkaniem na EURO 2020 reprezentacji Polski ze Słowacją (1:2) Tyskie zachęcało Słowaków do „przejścia na Ty” hasłem „Największy polski poeta to Słowacki”. W zeszłym tygodniu Tyskie zachęcało Irlandczyków do kibicowania Polakom w meczu ze Słowacją haslem “Grab a Tyskie beer and help us cheer!”

– Chociaż w Tyskim wierzymy, że na ty warto przejść niezależnie od wyniku, bardzo mocno trzymamy kciuki za biało-czerwonych. Zdecydowaliśmy się zaprosić kibiców hiszpańskich na piwo w geście pojednania, po ewentualnej porażce. Takie działanie wpisuje się w kampanię „Jesteśmy mistrzami Europy w przechodzeniu na ty”. Chcielibyśmy móc zrealizować tę obietnicę i mam nadzieję, że nasza reprezentacja nam to umożliwi – mówi o akcji Paweł Drubkowski, brand manager marki Tyskie w Kompanii Piwowarskiej.