Silesion.PL

serwis informacyjny

Przed 19. kolejką Polskiej Hokej Ligi: Torunianie mają patent na Unię?

Przed 19. kolejka Polskiej Hokej Ligi Torunianie maja patent na Unie

Przed 19. kolejka Polskiej Hokej Ligi Torunianie maja patent na Unie

W tym sezonie Stalowe Pierniki wygrały obydwa spotkania z Re-Plast Unią Oświęcim. W piątek dojdzie do starcia numer trzy. Biało-niebiescy mają jednak świetną serię, siedmiu zwycięstw z rzędu.

Dzisiaj rozpoczyna się 19. kolejka Polskiej Hokej Ligi. O godz. 18:00 Tauron Podhale Nowy Targ zmierzy się z GKS Katowice. Mecz będzie transmitowany bezpłatnie w serwisie YouTube Polskiego Hokeja.

W piątek hitowo zapowiada się spotkanie KH Energa Toruń – Re-Plast Unia Oświęcim. Obie drużyny przystąpią do potyczki w dobrych humorach, bo zarówno torunianie, jak i Biało-niebiescy awansowali do Turnieju Finałowego Pucharu Polski, który odbędzie się w grudniu w Bytomiu. Mimo wielu problemów kadrowych Unia ogrywa kolejnych rywali. Jednak w tym sezonie nie potrafi poradzić sobie z KH Energa. Pierwszy mecz zakończył się wygraną Stalowych Pierników 6:4, a drugi rezultatem 6:2. 

W kolejnym piątkowym meczu, Ciarko STS Sanok – GKS Tychy kibice też mogą liczyć na dobre widowisko. W rywalizacji pomiędzy tymi drużynami jest remis, pierwsze spotkanie wygrali Ślązacy 2:0, a w meczu drugiej rundy górą byli podopieczni Marka Ziętary, którzy pokonali Trójkolorowych 5:4. 

W piątek o godz. 18:30 wyjdą na lód zawodnicy Comarch Cracovii i Zagłębia Sosnowiec. Pasy rzutem na taśmę wywalczyły awans do Pucharu Polski. We wtorkowym meczu pokonały mistrzów Polski 5:3, a ich piątkowym rywalem będzie bardzo niewygodny przeciwnik. W pierwszej rundzie Cracovia pokonała Zagłębie 4:3 dopiero w rzutach karnych, a w drugiej rundzie poległa 2:3.

Czwartkowy mecz jest transmitowany bezpłatnie w serwisie YouTube Polskiego Hokeja. Piątkowe mecze będą transmitowane na platformie polskihokej.tv

19. kolejka Polskiej Hokej Ligi 

Czwartek, 4 listopada

  • Tauron Podhale Nowy Targ – GKS Katowice, 18:00

Piątek, 5 listopada

  • KH Energa Toruń – Re-Plast Unia Oświęcim, godz. 18:00
  • Ciarko STS Sanok – GKS Tychy, godz. 18:00
  • Comarch Cracovia – Zagłębie Sosnowiec, godz. 18:30

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author