Silesion.PL

serwis informacyjny

Przed 14. kolejką PHL. Rewanż za Superpuchar

Przed 14. kolejka PHL. Rewanz za Superpuchar

Przed 14. kolejka PHL. Rewanz za Superpuchar

W piątek, 21 października odbędzie się 14. kolejka Polskiej Hokej Ligi. W hitowych starciach GKS Katowice zmierzy się z Comarch Cracovią a lider Re-Plast Unia Oświęcim z GKS Tychy. W środę w meczu o Superpuchar Polski GieKSa zdecydowanie dominowała.

Środowe spotkanie w Satelicie toczyło się pod dyktando miejscowych. Ślązacy wygrali aż 7:1. Hat-trick zaliczył Szwed Hampus Olsson, a dwa gole strzelił jego rodak Christian Blomqvist. Katowiczanie po raz pierwszy zdobyli Superpuchar Polski. W piątek obie drużyny zmierzą się w meczu ligowym. GieKSa ma w tym sezonie patent na drużynę z Krakowa. W pierwszej rundzie na wyjeździe podopieczni Jacka Płachty wygrali 3:1.

Bardzo ciekawie zapowiada się mecz w Oświęcimiu, gdzie lider zagra z GKS Tychy. Ślązacy mają za sobą pięć kolejnych zwycięstw.

Interesująco będzie w meczach Podhala z KH Energa oraz Zagłębia z Marmą Ciarko STS Sanok.

Wszystkie mecze będą transmitowane na platformie www.polskihokej.tv.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024