Silesion.PL

serwis informacyjny

GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie. Wojskowy mecz z wsparciem powietrznodesantowym

GKS Tychy Puszcza Niepolomice. Wojskowy mecz z wsparciem powietrznodesantowym

GKS Tychy Puszcza Niepolomice. Wojskowy mecz z wsparciem powietrznodesantowym

Pokaz sprzętu wojskowego, spotkanie z żołnierzami i możliwość wstąpienia do armii! W najbliższą niedzielę na Stadionie Zimowym kibice będą mogli odwiedzić stoisko Wojskowego Centrum Rekrutacji. Nie zabraknie na nim ciekawych przedmiotów i interesujących informacji.

UZBROJENI ŻOŁNIERZE:

W niedzielę na Stadionie Zimowym w Tychach swój sprzęt zaprezentuje 18 batalion powietrzno-desantowy z Bielska-Białej, 133 batalion lekkiej piechoty z Cieszyna oraz 5 pułk chemiczny z Tarnowskich Gór. Zapraszamy wszystkich kibiców do odwiedzenia stoiska WCR już na 45 minut przed rozpoczęciem spotkania.

Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji:

To instytucja, która ma swoich przedstawicieli w każdym województwie i skoncentrowana jest na rekrutacji i pozyskiwaniu żołnierzy do służby zawodowej i terytorialnej. WCR koordynuje i nadzoruje działalność wojskowych centrów rekrutacji w zakresie rekrutacji oraz spraw operacyjno-obronnych.

Wojskowe Centra Rekrutacji:

Służący w nich żołnierze i pracownicy wojska odpowiadają za pozyskiwanie kandydatów. Żołnierze jako doradcy zawodowi spotykają się z ochotnikami, biorą udział w targach pracy, wojskowych piknikach oraz spotkaniach w szkołach.

Cel 300 tysięczna armia:

Jednym z priorytetów resortu jest zwiększenie liczebności armii, odtworzenie systemu rezerw oraz budowa efektywnego systemu szkolenia żołnierzy zawodowych. Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji stanowi istotny element w budowie nowoczesnej i silnej armii.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024