Silesion.PL

serwis informacyjny

Promatic nowym operatorem w Rumunii

Promatic Group, lider i największy polski producent terminali EGM, gier losowych i rozwiązań systemowych dla branży gamblingowej, nie zwalnia tempa w ekspansji zagranicznej. Spółka właśnie rozszerzyła swoją działalność o rynek rumuński.

Z początkiem lutego 2021 Promatic został nowym operatorem w Rumunii, otrzymując Licencję Klasy 2, upoważniajacą do dostarczania wszystkich swoich usług oraz produktów. Firma na nowy rynek wprowadziła już ponad 100 autoryzowanych automatów, które przeszły pozytywnie wszelkie procesy certyfikacyjne i zostały dopuszczone do użytku operatorów oraz graczy. Automaty Promatic znajdują się obecnie w 40 salonach gier zlokalizowanych w całym kraju, m. in. w Brașov (Braszów), Suceava (Suczawa) oraz Bacău (Baków).

To dopiero początek wdrażania marki Promatic Group oraz naszych produktów na rynek rumuński, ale dostrzegamy w nim ogromny potencjał. Zarówno my jak i nasi rumuńscy partnerzy wierzymy, że wspólnie osiągniemy wyznaczone cele, a nasze działania przyniosą sukces – mówi Paweł Paliwoda, CEO Promatic Goup.

Superprodukcja Uraganul King

Spółka rozpoczyna ekspansję na kolejny rynek z dużym rozmachem. Promatic już na start stworzył grę brandowaną dedykowaną rumuńskim graczom. Jej bohaterem jest lokalna gwiazda muzyki POP – Tzanca Uraganu, którego konto na YouTube ma ponad 111 tysięcy subskrypcji. Gra o nazwie Uraganul King powstała na podstawie polskiej (Disco King) i słowackiej (Kmeťo King) muzycznej gry brandowanej, które odniosły wielki sukces.

Uraganul King to 5-walcowa gra z 10 liniami wygrywającymi, na których zwycięstwa naliczane są od lewej do prawej. Wyjątkiem jest symbol Scatter, który daje wygraną na dowolnej pozycji. Symbolem specjalnym Scatter oraz jednocześnie Wild jest Uraganul – postać Tzanza Uraganu z mikrofonem w dłoni. Zastępuje on na swojej pozycji symbole w linii wygrywającej, a jeżeli gracz trafi 3 lub więcej symboli Uraganul – rozpocznie on 15 Free Games. Na początku Free Games, postać Tzanca losuje Extra Scatter Symbol, który będzie symbolem rozwijającym się na rolkach. Może nim być każdy z dostępnych w grze symboli. Symbol rozwijający się generuje wygraną tak samo jak Scatter – nie na linii wygrywającej, a biorąc pod uwagę ilość symboli na wszystkich 5 rolkach. Pozostałe symbole w grze to: K, A, J, Q, Cash, Mic, Dancers, Tzanca oraz 10.

Pikanterii w rozgrywce dodaje Tryb Gamble, w którym gracz może podwoić swoją wygraną jeśli wskaże prawidłowo na jednego z dwóch Tzanza Uraganu, którzy wskazują na czerwoną lub czarną kartę.
W grze Uraganul King można usłyszeć najpopularniejsze utwory artysty, m.in. piosenkę „Se misca pe beat” czy „Banii trag la mine si eu trag la ei”.

O firmie
Promatic Group to lider i największy polski producent terminali EGM, gier losowych i rozwiązań systemowych dla branży gamblingowej. Od ponad 20 lat łączy innowacyjne rozwiązania softwarowe z wysoką jakością wykonania, zapewniając swoim partnerom kompleksowe usługi operacyjno-biznesowe. Oprócz rodzimego, firma aktywnie działa na rynkach w Europie, Afryce oraz Ameryce Łacińskiej, dostarczając produkty w pełni dostosowane do potrzeb i wymagań kontrahentów. Laureat prestiżowej nagrody Polish Gaming Aces 2019 w kategorii: NAJLEPSZY PRODUKT ROKU 2019 za autorski projekt i produkcję gry opartej na polskiej historii. Stały gość wydarzeń branżowych, tj. ICE Totally Gaming w Londynie, Feria Internacional del Juego w Madrycie, iGaming Affiliate Conference w Mińsku czy Sport Betting West Africa w Lagos. Promatic jest spółką z całkowicie polskim kapitałem i krajowym zapleczem produkcyjnym. Firma skupiona jest wokół polskiej myśli technologicznej, współpracuje z najlepszymi polskimi inżynierami i deweloperami w branży.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024