Silesion.PL

serwis informacyjny

Disco King Produktem Roku 2020.

Disco King, superprodukcja firmy Promatic Group z udziałem Zenona Martyniuka  króla muzyki Disco Polo, została nagrodzona w tegorocznym Polish Gaming Aces. 12 lutego br. na gali otrzymała tytuł „Produktu Roku 2020”. To już kolejna gra producenta, która zdobyła to prestiżowe wyróżnienie.

– Jestem niezwykle dumny, że i w tym roku doceniono wysoką jakość naszych produktów. W konkursie rywalizowaliśmy z produkcjami globalnych gigantów takich jak Novomatic, IGT czy TotalBet, co samo w sobie daje ogromną satysfakcję. Wygrała polska gra, z polskim bohaterem – mówi Paweł Paliwoda, CEO Promatic Group. –Współpraca z Zenonem Martniukiem była ekscytującym doświadczeniem dla całego zespołu Promatic – to nasz wspólny sukces.

Gra Disco King po raz pierwszy została zaprezentowana podczas londyńskich targów ICE Totally Gaming 2020 i praktycznie z dnia na dzień zyskała rzeszę fanów. Głównym bohaterem nagrodzonej produkcji jest popularny piosenkarz Disco Polo – Zenon Martyniuk. W grze można usłyszeć dwa najpopularniejsze utwory artysty: „Przez twe Oczy Zielone” oraz “Przekorny Los”. Piosenki łącznie mają już ponad 300 mln wyświetleń na YouTube.

W plebiscycie Polish Gaming Aces co roku wyróżniane są najlepsze firmy i produkty m.in. w segmencie bukmacherskim, kasynowym i loteryjnym. Tegoroczna odsłona PGA jest już trzecią edycją jedynych takich nagród dla branży rozrywkowej w Polsce. Kapituła konkursowa składa się z przedstawicieli Forbes i Interplay  największego polskiego serwisu branżowego.

Promatic Group to jedyny polski producent gier brandowanych. Disco King to już druga (po Pudzianatorze) gra z udziałem polskich celebrytów. Spółka stworzyła również adaptacje gry z gwiazdami słowackiej i rumuńskiej sceny muzycznej – Kmeto King oraz Uraganul King, dostępne na tamtejszych rynkach.

O Promatic Group

Promatic Group to lider i największy polski producent terminali EGM, gier losowychoraz rozwiązań systemowych w branży gamblingowej. Od ponad 20 lat łączy innowacyjne rozwiązania softwarowe z wysoką jakością wykonania, zapewniając swoim partnerom kompleksowe usługi operacyjno-biznesowe. Oprócz rodzimego, firma aktywnie działa na rynkach w Europie, Afryce oraz Ameryce Łacińskiej, dostarczając produkty w pełni dostosowane do potrzeb i wymagań kontrahentów. Laureat prestiżowej nagrody Polish Gaming Aces 2019 i Polish Gaming Aces 2020 w kategorii: NAJLEPSZY PRODUKT ROKU za produkcje gier brandowanych. Stały gość wydarzeń branżowych, tj. ICE Totally Gaming w Londynie, Feria Internacional del Juego w Madrycie, iGaming Affiliate Conference w Mińsku czy Sport Betting West Africa w Lagos. Promatic jest spółką z całkowicie polskim kapitałem i krajowym zapleczem produkcyjnym. Firma skupiona jest wokół polskiej myśli technologicznej, współpracuje z najlepszymi polskimi inżynierami i deweloperami w branży.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024