Silesion.PL

serwis informacyjny

Prognoza rozgrywek kobiecej piłki nożnej UEFA Women’s Euro 2022

pilka nozna trener trening futbolowki

pilka nozna trener trening futbolowki

Firma Nielsen Gracenote prezentuje prognozę rozgrywek kobiecych drużyn podczas UEFA Women’s Euro 2022.

  • Anglia, Francja i Niemcy przeszły do fazy pucharowej jako zwycięzcy grup.
  • Najprawdopodobniej 5 drużyn, które do nich dołączą to Szwecja, Holandia, Hiszpania, Norwegia i Włochy.
  • Szansa Włoch na awans do fazy pucharowej spadła z 52% przed turniejem do 41% obecnie.
  • Włochy muszą w poniedziałek wygrać z Belgią, aby mieć szansę na awans, ale muszą też liczyć na to, że Islandia nie pokona Francji. Islandia ma 30% szans na przejście do fazy pucharowej z grupy D, a Belgia – 29%.
  • Anglia umocniła swóją propozycję jako faworyta do wygrania turnieju, zakwalifikowała się do fazy pucharowej jako zwycięzca grupy i unikała Niemiec w ćwierćfinale. Szansa Anglii na wygranie Euro 2022 wzrosła z 21% do 24%.
  • Szwecja, Niemcy i Francja mają około 18% szans na zwycięstwo w konkursie, więc jest 78% szans, że zwycięzcy będą pochodzić z Anglii, Szwecji, Niemiec lub Francji.
  • Anglia przeciwko Niemcom i Anglia przeciwko Francji to najbardziej prawdopodobne finały Euro 2022, każdy z ponad 15% szansą na wygranie.

O marce Gracenote

Gracenote to filar firmy Nielsen specjalizujący się w rozwiązaniach w zakresie treści, w tym metadanych branży rozrywkowej, identyfikatorach treści i innych produktach, oferowanych wiodącym twórcom, dystrybutorom i platformom na świecie. Technologia Gracenote pozwala na zaawansowaną nawigację między treściami i możliwości odkrywania, zapewniając konsumentom łatwy dostęp do muzyki, programów telewizyjnych, filmów i sportów, które uwielbiają. Ponadto oferuje skuteczne narzędzia do analizy treści, ułatwiając klientom podejmowanie kompleksowych decyzji biznesowych.

O firmie Nielsen

Firma Nielsen kształtuje media i treści na całym świecie jako globalny lider pomiarów, danych i analityki w zakresie zachowań odbiorców. Dzięki naszemu zrozumieniu ludzi i ich zachowań we wszystkich kanałach i na wszystkich platformach wręczamy naszym klientom potężne narzędzie: niezależne i dające się wykorzystać w praktyce informacje, które pozwolą im łączyć się i wchodzić w interakcje z ich odbiorcami — teraz i w przyszłości.

Jako firma z listy S&P 500 Nielsen (NYSE: NLSN) działa w ponad 55 krajach. Dowiedz się więcej, wchodząc w witrynę www.nielsen.com lub na stronę www.nielsen.com/investors, oraz połącz się z nami w mediach społecznościowych.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024