Silesion.PL

serwis informacyjny

Pomysł na niezapomniane Święta i Sylwestra w górach!

nowa osada niedziela skipass

nowa osada niedziela skipass

Szukasz sposobu jak w wyjątkowy sposób spędzić Święta oraz przywitać nowy – 2023 rok? Cenisz sobie nieprzemijający urok gór, lubisz spędzać czas aktywnie, na nartach lub snowboardzie, wśród ludzi, których łączy ta sama pasja? Zapraszamy do Wisły, Ustronia oraz Istebnej na stoki Wiślańskiego Skipassu.

Gwarantujemy wspaniałą atmosferę, bardzo dobre warunki do szusowania oraz niesamowite wspomnienia, które pozostaną z Wami na cały rok, a nawet dłużej.

Poniżej w skrócie przedstawiamy harmonogram atrakcji na poszczególnych stokach w czasie nocy sylwestrowej.

Na Nowej Osadzie sylwestrowe szusowanie rozpocznie się o godzinie 20.00 na świeżo wyratrakowanym stoku. W programie między innymi zabawa w punktach gastronomicznych, pokaz sztucznych ogni oraz zjazd z pochodniami.

Stacja Narciarska Soszów tradycyjnie organizuje jazdę sylwestrową w rytmie muzyki oraz zabawę z DJ-em. Mamy tutaj również ciepły posiłek w cenie karnetu, ognisko oraz zjazd z pochodniami! Zabawa rozpocznie się o godzinie 20.00.

Jeśli chcecie wybrać się na zabawę sylwestrową z dziećmi zapraszamy na Złoty Groń w Istebnej. Dla najmłodszych amatorów zimy odbędzie się tutaj sylwestrowa zabawa ze Szkołą Narciarską SKIZY. Natomiast dorosłych narciarzy i snowboardzistów będzie zabawiał DJ Bartnicky.

Na Cieńkowie z kolei będą czekały na Was konkursy, zabawa z DJ-em, a także strefa chilloutu, zniżka na ciepłe napoje i oczywiście szampan o północy. Zabawa rozpocznie się o 19.00. Apres Ski do godziny 02.00.

Na Siglanach oprócz przyjemności z szusowania czekać na Was będzie DJ, ognisko, a do ogniska kiełbaska oraz rozgrzewająca herbata. O północy wspólnie wzniesiemy tutaj toast lampką szampana.

Na Sylwestra swoją ofertę przygotowała także Stacja narciarska Poniwiec – Mała Czantoria. Tutaj niezapomniany czas spędzicie na zabawie z DJ-em przy górnej stacji kolei skąd rozpościera się niesamowity widok na panoramę Ustronia.

Stronisz od tłumów i głośnej muzyki jednak chciałbyś skorzystać z wieczornej jazdy na stoku narciarskim? Nic straconego. Zabawy sylwestrowej na stoku nie organizują następujące stacje: Wyciągi narciarskie Klepki, Stok Stacja Narciarska oraz Stożek. Tutaj poszusujecie jak w zwyczajny dzień. Na Klepkach oraz na Stoku do godzin wieczornych, a na Stożku do godziny 16.00.

Masz ochotę wybrać się na narty również w czasie świątecznym?
Serdecznie zapraszamy na nasze stoki. Większość z nich działa w Wigilię, a także w pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia.

Szczegółowy harmonogram otwarcia stoków w czasie świąt, a także dokładniejsze informacje dotyczące Sylwestra znajdziecie na social mediach Wiślańskiego Skipassu, oraz poszczególnych ośrodków.

Serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia na stoku!

informacja prasowa

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024