Silesion.PL

serwis informacyjny

„Polityka” – oficjalny zwiastun nowego filmu Patryka Vegi! [video]

Trailer najnowszego filmu Patryka Vegi. W kinach od 4 września! Chcę pokazać polityków takimi, jakimi naprawdę są. Na co dzień widzimy pewną fasadę, obserwujemy to, co oni kreują na potrzeby mediów. W moim filmie widzowie będą mogli zobaczyć, jak zachowują się politycy, kiedy kamery są wyłączone, powiedział reżyser. – mówi o swoim filmie reżyser Patryk Vega.

Na tę chwile nie możemy jeszczy obstawiać zakładów dotyczących filmu “Polityka”. W ofercie bukmacherskiej do tej pory mogliśmy typować m.in. liczbę widzów: “Toy Story 4” i pozostałych filmów w sierpniowy weekend otwarcia, “Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw”, czy też wyniki finansowe filmu “Pewnego razu… w Hollywood”

W obsadzie komedii (tak, komedii, co z pewnością zaskoczyło wiele osób) znalazł się m.in.: Andrzej Grabowski, Janusz Chabior, Ewa Kasprzyk, Tomasz Oświeciński, Daniel Olbrychski, Iwona Bielska, Marcin Bosak, Zbigniew Zamachowski oraz Maciej Stuhr. W trailerze widzimy postaci inspirowane m.in. prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim, byłą premier Beatą Szydło, szefem PO Grzegorzem Schetyną, byłym szefem MON Antonim Macierewiczem czy byłym rzecznikiem tego resortu Bartłomiejem Misiewiczem

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author