Silesion.PL

serwis informacyjny

Czy Star Wars: Epizod IX rozbije bank?

“Star Wars” czy jak kto woli “Gwiezdne Wojny” to seria filmów, która ma sporą rzeszę fanów na cały świecie. Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie w języku angielskim tytuł brzmi: Star Wars: The Rise of Skywalker. Oczywiście, kiedy na popularnej produkcji swoje “łapy” położyła wytwórnia Disneya, część wielbicieli cyklu odwróciło się od niego, ale zostali oni naturalnie zastąpieni młodszymi widzami, którzy dopiero co wkraczają do świata “odległej galaktyki”. Bukmacher BETFAN ze swojej strony proponuje zakłady na te własnie wydarzenie.

Czy film Star Wars:Epizod IX zostanie najlepiej zarabiającym filmem wszechczasów na świecie? – tak/nie

 • Tak
  – kurs 8
 • Nie
  – kurs 1.04

Ile zarobi film Star Wars:Epizod IX w weekend otwarcia w USA? – poniżej/powyżej

 • 229,999,999$ i poniżej
  – kurs 1.83
 • 230,000,000$ i powyżej
  – kurs 1.83

Nie zmienia się jedno: wciąż jest to najbardziej kasowa produkcja i co roku zgarnia masę forsy, której nie da się przejeść. Myślicie, że będzie tak samo i tym razem? A może ten epizod będzie najlepiej zarabiającym filmem wszechczasów?

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024