Silesion.PL

serwis informacyjny

Policja zatrzymała Poloneza z nietypową rurą wydechową w kształcie serca

Policja zatrzymała Poloneza z nietypową rurą wydechową w kształcie serca dowod rejestracyjny zabrany

fot: KMP Lublin

Niecodzienna kontrola drogowa w Lublinie zakończyła się mandatem karnym i zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego pojazdu 23-letniego mieszkańca miasta. Policjanci z patrolu ruchu drogowego zauważyli mężczyznę, którego samochód marki Polonez wzbudził ich uwagę ze względu na nietypowe modyfikacje.

Wydarzenie miało miejsce wczoraj na ulicy Krochmalnej, gdzie policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie prowadzili patrol. Ich wzrok padł na Poloneza, który wzbudził ich ciekawość ze względu na nietypowe zmiany w wyglądzie pojazdu. Auto było wyposażone w żółte przednie światła oraz ciemne kierunkowskazy. Dodatkowo, najbardziej zaskakującym elementem był wydech w kształcie serca.

Policja zatrzymała Poloneza z nietypową rurą wydechową w kształcie serca tuning
fot: KMP Lublin

Niezwłocznie po zauważeniu tego niecodziennego widoku, kierowca został zatrzymany do kontroli. Policjanci przeprowadzili czynności związane z oceną stanu technicznego pojazdu i postanowili zatrzymać dowód rejestracyjny. Dodatkowo, nałożyli na 23-latka mandat karny w wysokości 300 złotych.

Kontrola drogowa zakończyła się dla kierującego mężczyzny na niewielkim dyskomforcie finansowym, jednak dzięki tej interwencji, policjanci zapewne uchronili innych uczestników ruchu drogowego przed ewentualnymi konsekwencjami, które mogły wyniknąć z nieprawidłowego wyposażenia pojazdu. Przypomnijmy, że regularne sprawdzanie stanu technicznego pojazdu oraz przestrzeganie przepisów drogowych są kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa na drogach.

Policja zatrzymała Poloneza z nietypową rurą wydechową w kształcie serca
fot: KMP Lublin

źródło: KMP Lublin

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024