Silesion.PL

serwis informacyjny

Policja poszukuje zaginionego Sylwestra Suszka

Sylwester Suszek

Sylwester Suszek

Katowiccy policjanci poszukują 34-letniego Sylwestra Suszka. Mężczyzna zaginął 10 marca, gdy po zakończonym spotkaniu biznesowym odjechał w nieznanym kierunku. Od tamtej chwili nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Wszystkie osoby, które mają informacje na temat zaginionego proszone są o kontakt z policjantami wydziału kryminalnego katowickiej komendy lub z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. alarmowego 112.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego katowickiej komendy miejskiej poszukują zaginionego 34-letniego mieszkańca Katowic. Sylwester Suszek 10 marca 2022 roku  wyjechał  rano z domu na spotkanie biznesowe do Czeladzi. Po jego zakończeniu około 15.00, odjechał w nieznanym kierunku. Od tamtej chwili nie nawiązał on kontaktu z rodziną.

W dniu zaginięcia mężczyzna był ubrany czarne buty sportowe z pomarańczowymi elementami, oliwkowo-czarną kurtkę z żółtym paskiem, niebieskie jeansy i czarną bluzę. 
Mężczyzna miał przy sobie mała torbę – saszetkę przewieszaną przez ramię.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z policjantami komendy miejskiej w Katowicach pod: 

nr tel. 47 85 125 5547 85 120 00,

e-mail: kryminalny@katowice.ka.policja.gov.pl 

lub z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. alarmowego 112.

źródło: https://slaska.policja.gov.pl/kat/informacje/wiadomosci/332616,Policjanci-poszukuja-zaginionego-Sylwestra-Suszka.html

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023