Silesion.PL

serwis informacyjny

Półfinał Wimbledonu Kobiet! Nowa kasa do zgarnięcia w Radar 365

Jak zapewne dobrze wiecie dziś odbędą się półfinały Wimbledonu kobiet, w których Serena Williams podejmie Barborę Strycovą, a Simona Halep zmierzy się z Eliną Switoliną. Z tej okazji bukmacher BETFAN ma dla Was coś specjalnego w ramach Radaru 365.

Zagrajcie za 49 zł na co najmniej jedno z dzisiejszych spotkań w ramach Wimbledonu. Jeśli Wasz typ nie wejdzie, to w takim wypadku bukmacher gwarantuje zwrot stawki na konto bonusowe. Sprawdźcie ofertą zakładów wzajemnych zaoferowanych przez  legalnego bukmachera w Polsce czyli BETFAN

ZASADY:

1. Promocja obowiązuje w dniu 11.07

2. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 49 zł.

3. Na kuponie muszą znaleźć się co najmniej jeden typ na mecz w ramach Wimbledonu z minimalnym kursem 1.3, a kurs łączny kuponu musi być równy co najmniej 2.0. Wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do 11.07, 23:59.

4. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.

5. Jeżeli kupon okaże się przegrany, gracz otrzyma zwrot stawki w formie równowartości na saldo bonusowe. Zwrot wyniesie 4,9 zł – równowartość 49 złotych (Przyznane bonusy podlegają przemnożeniu x10 przy przepisaniu na konto główne). Zwrot jest dokonywany za jeden kupon.

6. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ.

7. Bonus zostanie dopisany w piątek, 12.07.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author