Silesion.PL

serwis informacyjny

Zwycięstwo z Arabią Saudyjską tchnęło optymizm w serca kibiców. Polacy wierzą w pokonanie Argentyny

Automaty superbet zaklady sportowe bukmachersie analityk

Automaty superbet zaklady sportowe bukmachersie analityk

Od rozczarowania po remisie z Meksykiem do euforii po zwycięstwie z Saudyjczykami. Nasze nastroje i przewidywania na przestrzeni kilku ostatnich dni zmieniły się diametralnie, a zmiany te dostrzegalne są nie tylko na internetowych forach.

Zdecydowanym faworytem kolejnego starcia biało-czerwonych pozostaje oczywiście Argentyna, która bez większych problemów pokonała Meksyk i powalczy z nami o zwycięstwo w grupie C. Eksperci i bukmacherzy wskazują, że nawet punkt zdobyty w meczu a Albicelestes będzie naszym dużym sukcesem. Podobnego zdania są też kibice, choć dane udostępnione przez bukmachera Superbet pokazują ciekawą rzecz.

Wielki optymizm po zwycięstwie

Ponad 60% graczy obstawiających zwycięzcę meczu wskazuje, że to Argentyna wyjdzie z tarczą z nadchodzącej potyczki, a zwycięstwo Polski przewiduje ponad 30%. Biorąc jednak pod uwagę wyłącznie zakłady zawarte po meczu z Arabią Saudyjską, dostrzegamy daleko idący optymizm! Około 62% zakładów na triumfatora meczu zawartych od soboty to typy na wygraną Polaków. Na Argentynę stawia ledwie 16%.

Będą padać gole

Tego zdania jest zdecydowana większość fanów. Aż 64% graczy typujących liczbę bramek twierdzi, że padną co najmniej dwa gole. Kolejne 16% sądzi, że na dwóch się nie skończy. A na pytanie, czy Polska zdobędzie bramkę, w 99% przypadków odpowiadamy – zdecydowanie tak! Mniej przekonani jesteśmy w przewidywaniach dotyczących dokładnego wyniku. Około 12% graczy twierdzi, że wygramy 2:1, a niemal taki sam odsetek wskazuje, że… przegramy 1:2. Co dziesiąty gracz za najbardziej prawdopodobny uznaje bezbramkowy remis.

Wierzymy w Lewandowskiego

Lewy w końcu się przełamał i zaliczył swoje pierwsze trafienie na mistrzostwach. Kibice są niemal pewni, że na tym nie poprzestanie. Trzech na czterech typujących strzelców goli w meczu wskazuje na Lewego. Drugim, z 10% wskazań, jest Leo Messi. Genialny Argentyńczyk ma na swoim koncie dwa gole i aż 18% graczy typujących króla strzelców turnieju, stawia go w roli faworyta, choć bukmacherzy znacznie wyżej oceniają szanse Kyliana Mbappe.

Jeszcze pogramy na tych mistrzostwach

Taki wniosek można wysnuć analizując przewidywania dotyczące tego, kto wyjdzie z naszej grupy. 81% typów na jej zwycięzcę wskazuje Argentynę, ale niemal taki sam odsetek wskazuje Polskę, jako zespół, który awansuje do fazy pucharowej. Byłby to pierwszy taki wynik od 36 lat i mistrzostw w Meksyku.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024