Silesion.PL

serwis informacyjny

Polska – Argentyna. Kurs 150 na wygrany zakład na gola w meczu + 100 PLN za każdy gol Lewego

Polska Argentyna. Kurs 150 na wygrany zaklad na gola w meczu 100 PLN za kazdy gol Lewego

Polska Argentyna. Kurs 150 na wygrany zaklad na gola w meczu 100 PLN za kazdy gol Lewego

Po bezbramkowym meczu z Meksykiem i wygranem spotkaniu z Arabią Saudyjską, ostanim grupowym rywalem reprezentacji Polski w Katarze będzie Argentyna. W pierwszym meczu ekipa Messiego przegrała z Saudyjczykami 1:2 i wygrała z Meksykiem 2:0. W legalnych zakładach SUPERBET czeka specjalna ofertą związana z meczem Polska – Argentyna.

Zarejestruj się w Superbet z kodem LEGBUK, wpłać depozyt o minimalnej wartości 50 zł i postaw swój pierwszy zakład singiel, na którym znajduje się typ z oferty przedmeczowej na gola w meczu Polska – Argentyna (typ zakładu: Polska Strzeli Gola – TAK lub Argentyna Strzeli Gola: TAK), stawiając co najmniej 2 PLN oraz uprzednio wyrazili zgody marketingowe. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną z kuponu oraz dodatkowy bonus w wysokości 300 PLN. Dodatkowo otrzymasz 100 PLN za każdego gola strzelonego przez Roberta Lewandowskiego! Mecz odbędzie się w dniu 30.11.2022.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Bonus 300 PLN za wygrany zakład na gola w meczu Polska – Argentyna plus 100 PLN za każdego gola Lewego”.

 1. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta.
 2. Na kuponie musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na gola w meczu Polska – Argentyna (typ zakładu: Polska Strzeli Gola – TAK lub Argentyna Strzeli Gola: TAK).
 3. Bonus to 300 PLN za poprawny typ na gola w meczu Polska – Argentyna plus 100 PLN za każdego gola Roberta Lewandowskiego.
 4. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN.
 5. Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 6. Bonus zostanie przelany na konto Gracza 72 godzin po zakończeniu promocji.
 7. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 8. Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4. Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 9. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Bonus 300 PLN za wygrany zakład na gola w meczu Polska – Argentyna plus 100 PLN za każdego gola Lewego”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Bonus 300 PLN za wygrany zakład na gola w meczu Polska – Argentyna plus 100 PLN za każdego gola Lewego” nie zostaną aktywowane.
 10. Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 11. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Bonus 300 PLN za wygrany zakład na gola w meczu Polska – Argentyna plus 100 PLN za każdego gola Lewego” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 12. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024