Silesion.PL

serwis informacyjny

Pod partonatem PLS: siatkarskie gwiazdy i moc atrakcji zawitają do Przysuchy na ORLEN PKO Volley Tour 2022

Pod partonatem PLS siatkarskie gwiazdy i moc atrakcji zawitaja do Przysuchy na ORLEN PKO Volley Tour 2022

Pod partonatem PLS siatkarskie gwiazdy i moc atrakcji zawitaja do Przysuchy na ORLEN PKO Volley Tour 2022

Najlepsza plażowa siatkówka w naszym kraju, moc atrakcji dla kibiców, mecz charytatywny z udziałem halowych mistrzów świata – to nie wszystkie atrakcje, które będą czekały na fanów w trakcie turnieju rozgrywanego w ramach cyklu ORLEN PKO Volley Tour 2022. Impreza odbędzie się w dniach 15-17 lipca w Przysusze, nad zalewem Topornia.

Po raz pierwszy w historii turniej w Przysusze organizowany jest przy współpracy z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej – teraz trafił do elitarnego grona czterech wybranych lokalizacji, które tworzą cykl zawodów pod nazwą ORLEN PKO Volley Tour 2022. Ich zwieńczeniem będzie przyznanie tytułów mistrzyń i mistrzów Polski w siatkówce plażowej.

To będzie wielkie wydarzenie, z historyczną pulą nagród, bo wynoszącą aż osiemdziesiąt tysięcy złotych – mówi Piotr Skiba, pasjonat siatkówki i główny organizator turnieju. – Przyjedzie do nas około po 30-40 par kobiecych i męskich, spodziewamy się fantastycznego poziomu sportowego. Dla kibiców mamy przewidziane mnóstwo dodatkowych atrakcji, naprawdę warto do nas wpaść w połowie lipca, wstęp na turniej jest bezpłatny.

W ramach tego nowego cyklu turniejów rozegrano już zawody w Sulejowie. Poza Przysuchą impreza zawitają jeszcze do Starych Jabłonek i Kołobrzegu. Partnerem turnieju w Przysusze są firmy PKN ORLEN oraz PKO Bank Polski.

Cieszę się, że tak wielkie i uznane marki nas wspierają, pomagają stworzyć niepowtarzalne widowisko – podkreśla Skiba. – W trakcie naszego weekendu z siatkówką rozegramy także pokazowy mecz charytatywny, w którym wezmą udział m.in. mistrzowie świata Dawid Konarski czy Fabian Drzyzga. Poza tym będą specjalne siatkarskie warsztaty dla dzieci prowadzone przez Grzegorza Fijałka i Kubę Buckiego, będziemy w sumie mieli dziesięć stref zabawy, z zajęciami fitness, zumbą czy nordic walking. Chcemy, by nasi goście świetnie się bawili – dodaje.

W pierwszym z czterech turniejów w ramach cyklu, rozgrywanym w Sulejowie, wśród pań triumfowała para Jagoda Gruszczyńska – Aleksandra Wachowicz, wśród panów najlepsi byli Jędrzej Brożyniak i Piotr Janiak.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author