Silesion.PL

serwis informacyjny

PKO Bank Polski partnerem Legia Sport Business Programme

PKO Bank Polski partnerem Legia Sport Business Programme

PKO Bank Polski partnerem Legia Sport Business Programme

PKO Bank Polski, największy polski bank i sponsor tytularny rozgrywek Ekstraklasy, został partnerem projektu edukacyjnego Legia Sport Business Programme (legiasbp.com), prowadzonego przez Legię Warszawa i International Sports Convention. W ramach współpracy PKO Bank Polski przeznaczy stypendium dla wybranego uczestnika programu.

Legia Sport Business Programme jest nowym na polskim rynku programem edukacyjnym z bogatą ofertą merytoryczną, obejmującą multidyscyplinarną tematykę zarządzania w sporcie z uwzględnieniem praktyki i kontaktów w środowisku międzynarodowym. Unikalną wiedzą z uczestnikami będzie się dzielić grono prelegentów reprezentujących kluby, instytucje, organizacje i federacje działające w skali globalnej, mające największy i bezpośredni wpływ na przyszłość świata sportu przy uwzględnieniu najnowszych trendów. Legia Sport Business Programme wykształci liderów, którzy w przyszłości mogą rozwijać futbol i inne dziedziny sportu w Polsce, jak również na szczeblu międzynarodowym.

PKO Bank Polski jest jednym z największych mecenasów polskiego sportu, od 2019 roku wspierającym rozgrywki Ekstraklasy w charakterze sponsora tytularnego. Bank przeznaczy stypendium dla osoby, która podczas procesu rekrutacji wykaże się szczególnym potencjałem w ocenie komisji Legia Sport Business Programme.

Jednym z prelegentów programu będzie Dyrektor Biura Ekstraklasy i Gamingu w PKO Banku Polskim Mariusz Chłopik, który przedstawi uczestnikom tematykę nowoczesnego sponsoringu i kreatywnej promocji rozgrywek sportowych.

Gdy dowiedzieliśmy się o nowym programie Legii Warszawa, natychmiast wiedzieliśmy, że jako PKO Bank Polski musimy do niego przystąpić i włączyć się w jego rozwinięcie. Ogromne podziękowania dla Tomka Zahorskiego za organizację niniejszego projektu. Dzięki poczynionym szerokim inwestycjom ze środków rządowych w infrastrukturę sportową mamy obiekty, gdzie następcy naszych najlepszych reprezentantów mają możliwość szkolenia. Doskonale rozumiemy jako PKO Bank Polski, jak ważny w dzisiejszej skomplikowanej rzeczywistości jest nowoczesny marketing skierowany do szerokich grup kibiców, a także osób niezainteresowanych sportem. Chcemy dzielić się naszym bogatym doświadczeniem. Jesteśmy ponadto przekonani, że tylko przekazując ekspercką wiedzę przyczyniamy się do rozwoju całego środowiska sportowego. Jako jeden z prelegentów tym mocniej zachęcam wszystkich zainteresowanych, a szczególnie jeszcze nieprzekonanych do zapisów do projektu edukacyjnego Legia Sport Business Programme – mówi Mariusz Chłopik.


Do 28 lipca trwa druga runda składania aplikacji przez uczestników. Rejestracja jest dostępna na stronie: legiasbp.com. Absolwenci Legia Sport Business Programme otrzymają pierwszeństwo w procesach rekrutacji na stanowiska pracy w klubie.


Pierwsza edycja Legia Sport Business Programme

  • Składanie aplikacji (II runda): 28 lipca 2021 r
  • Początek programu: wrzesień 2021 r.
  • Koniec programu: maj 2022 r.
  • Format: wykłady, warsztaty, webinaria, konferencje, sesje networkingowe

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024