Silesion.PL

serwis informacyjny

Katowicka Karta Mieszkańca

Czy posiadasz już Katowicką Kartę Mieszkańca?

Kartę mogą otrzymać osoby, które spełnią co najmniej jeden z poniższych warunków:

  • są zameldowane w Katowicach na pobyt stały (bez względu na wiek),
  • są zameldowane na pobyt czasowy i rozliczają w Katowicach podatek dochodowy od osób fizycznych (dzieci do 18 roku życia mogą otrzymać kartę – jeżeli choć jeden z rodziców / opiekunów prawnych rozlicza podatek w Katowicach),
  • rozliczają w Katowicach podatek dochodowy od osób fizycznych (dzieci do 18 roku życia mogą otrzymać kartę – jeżeli choć jeden z rodziców / opiekunów prawnych rozlicza podatek w Katowicach),
  • osoby przebywają w katowickich placówkach opiekuńczo-wychowawczych (do 18 roku życia), a także wychowawcy i dyrektorzy tych placówek,
  • studenci uczelni zameldowani w mieście Katowice na pobyt czasowy,
  • osoby zameldowane na pobyt czasowy w mieście Katowice, które nie ukończyły 26 roku życia,
  • osoby przebywające w całodobowej placówce pomocy społecznej na terenie miasta Katowice.

Zamelduj się na stałe w mieście Katowice by móc samodzielnie założyć sobie KKM (bez konieczności składania wniosku oraz udania się do urzędu) i korzystać ze zniżek!

Jeśli posiadasz już Katowicką Kartę Mieszkańca – możesz skorzystać z oferty zniżkowej już u 101 partnerów prywatnych oraz w 12 jednostkach miejskich.

Wśród zniżek oferowanych przez partnerów prywatnych Programu są m.in. zniżki na usługi transportowe, usługi fryzjerskie i kosmetyczne, turystyczne, prawne, medyczne, jubilerskie, optyczne oraz wiele innych.

W jednostkach miejskich na podstawie Karty skorzystać można ze zniżką z wydarzeń kulturalnych, siłowni, lodowiska, kortów tenisowych oraz basenów.

Szczegółowy wykaz zniżek oraz regulamin Programu dostępny jest na stronie internetowej: kkm.katowice.eu

Zachęcamy do korzystania z szerokiej oferty zniżkowej Programu!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

0 0 Głosowania
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Prosimy o komentarz.x