Silesion.PL

serwis informacyjny

Piotr Obidziński prezesem zarządu Rakowa Częstochowa

Piotr Obidzinski zostanie z poczatkiem marca 2023 roku nowym prezesem zarzadu Rakowa Czestochowa.

Piotr Obidzinski zostanie z poczatkiem marca 2023 roku nowym prezesem zarzadu Rakowa Czestochowa.

Piotr Obidziński zostanie z początkiem marca 2023 roku nowym prezesem zarządu Rakowa Częstochowa.

Walczymy o cele, o jakich jeszcze niedawno mogliśmy pomarzyć. To szansa, ale jednocześnie potencjalne zagrożenia, których jesteśmy świadomi. Na pewno zdajemy sobie sprawę z naszych słabości. Przed nami bardzo wymagający okres, dlatego chcemy się do niego jak najlepiej przygotować, stąd dołączenie na stałe Piotra Obidzińskiego do zarządu. Wierzę, że jego bogate doświadczenie pomoże nam w realizacji kolejnych wyzwań – podkreśla właściciel Rakowa, Michał Świerczewski.

Piotr Obidziński ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu organizacjami biznesowymi i sportowymi, w tym piłkarskimi, gdzie m.in. był prokurentem, a następnie pełnił obowiązki prezesa zarządu Wisły Kraków. Jest absolwentem kanadyjskiego University of Quebec, Uniwersytetu Warszawskiego oraz norweskiego Høgskolen i Østfold, a także wielu kursów specjalistycznych w obszarze strategii i finansów w USA i Wielkiej Brytanii. Od ponad 17 lat przeplata karierę w międzynarodowym konsultingu (Accenture) z aktywnością w sporcie profesjonalnym.

Od 1 marca zarząd klubu będzie dwuosobowy. Wiceprezesem zarządu pozostaje Dawid Krzętowski.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024