Silesion.PL

serwis informacyjny

Piłkarze Śląska Wrocław odwiedzą kasy biletowe i będą sprzedawać wejściówki na mecz z Lechem Poznań

Patrick Olsen i Lukasz Bejger

Patrick Olsen i Lukasz Bejger

Zbliża się mecz WKS-u z Lechem Poznań! W niedzielę Śląsk Wrocław podejmie mistrza Polski, a już w czwartek kibice będą mogli kupić bilety na to mecz… od wrocławskich piłkarzy! Patrick Olsen i Łukasz Bejger wcielą się w rolę obsługi kas biletowych przy Oporowskiej 62.

Kibice i piłkarze Śląska Wrocław szykują się do niedzielnego wyzwania – na własnym boisku wrocławianie zagrają z Lechem Poznań. Drużyna mistrza Polski już dwukrotnie musiała w tym sezonie uznać wyższość zespołu Ivana Djurdjevicia. W ligowym starciu WKS wygrał 1:0, a w rozgrywkach Pucharu Polski 3:1. Teraz pora na pierwszy mecz we Wrocławiu.

Bilety na niedzielne spotkanie można kupować on-line oraz w kilkunastu punktach stacjonarnych. W czwartek wejściówki można jednak kupić w wyjątkowy sposób – bezpośrednio od piłkarzy WKS-u. Od godz. 16:30 w kasach przy ul. Oporowskiej 62 pojawią się Patrick Olsen oraz Łukasz Bejger. Wejściówka na mecz, pamiątkowe zdjęcie, chwila rozmowy – to wszystko już w czwartek przy #O62

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author