Silesion.PL

serwis informacyjny

Pierwszy zwycięzca Kasomanii: “Nie myślałem, że wygram”

Za nami pierwsze losowanie Kasomanii.

W jego wyniku na saldzie dziesięciu szczęśliwców pojawiło się 100 zł prawdziwej gotówki. Pierwszym, historycznym zwycięzcą został pan Przemysław z Mszany:.

– O Kasomanii dowiedziałem się bezpośrednio na stronie TOTALbet. Świadomie zapisałem się do tej loterii, bo pomyślałem: dlaczego nie? Jednak nie sądziłem, że wygram. Udało się, więc bardzo się cieszę – komentuje Gracz.

Przypomnijmy, że w Kasomanii udział może wziąć każdy Klient TOTALbet, który bezpłatnie zapisze się do loterii, a następnie postawi kupon za minimum 10 zł. Wielokrotność tej kwoty, to większa szansa na wygraną (np. 50 zł to 5 losów). Losowanie odbywa się każdego dnia do 4 stycznia 2019.

– Od dzisiaj będę zwracał uwagę, by postawić za 10 zł, a nie np. 8 zł, bo szkoda tracić los na loterię. Podoba mi się taka promocja, bo oprócz wygranej z kuponu mam szansę na dodatkową kasę. Udało się już za pierwszym razem, super sprawa – cieszy się pan Przemysław.

Nagrody codzienne w Kasomanii to 10 x 100 zł. Co piątek dodatkowo losowane są nagrody 1 x 500 zł i 1 x 2000 zł. Będą też dni specjalne, gdy pula nagród wzrośnie do 7300 zł, oraz Wielki Finał (50.000 zł, 30.000 zł, 10.000 zł i 2×5.000 zł).

– Kwoty robią wrażenie. Postaram się wybrać taki dzień na obstawianie, by kupić los na te dni z wysokimi wygranymi – żartuje szczęśliwy zwycięzca.

Wszystkim zwycięzcom pierwszego losowania gratulujemy!

Źródło: TOTALbet

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author