Silesion.PL

serwis informacyjny

Piekarska Noc Spadających Gwiazd 2021

6. Piekarska Noc Spadajacych Gwiazd

6. Piekarska Noc Spadajacych Gwiazd

Zapraszam serdecznie 12-ego sierpnia o godz. 20:00, na 6. edycję Piekarskiej Nocy Spadających Gwiazd pod Kopcem Wyzwolenia w Piekarach Śląskich. W programie m.in. prezentacja Bartosza Wojczyńskiego – astrofotografa z Piekar, występy Mażoretek Azaria, Mobilne planetarium, konkursy z nagrodami. Koniecznie zabierzcie ze sobą koce, karimaty i larki. – Zaprasza Radna Natalia Ciupińska-Szoska, pomysłodawczyni i współorganizator wydarzenia.” – zaprasza Radna Natalia Ciupińska-Szoska, pomysłodawczyni i współorganizator wydarzenia

To właśnie w najbliższy czwartek przypada maksimum roju perseidów – meteorów, nazywanych potocznie spadającymi gwiazdami. Z tej okazji po raz szósty na terenie przy Kopcu Wyzwolenia odbędzie się Piekarska Noc Spadających Gwiazd. Wraz z wspólnym wypatrywaniem spadających gwiazd, na terenie wokół Kopca Wyzwolenia będzie można skorzystać ze strefy gastronomicznej oraz wziąć udział w ciekawych konkursach.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author