Silesion.PL

serwis informacyjny

Piątkowe Granie z bezpiecznym zakładem w BETFAN

Piąteczek na wypasie! Po pucharowych emocjach wracamy do ligowego grania! Piątek zaczynamy od mocnego uderzenia – gra liga angielska, hiszpańska i niemiecka. Zagrajcie za 199 złotych kupon w BETFAN z co najmniej trzema zdarzeniami z oferty na mecze tych lig z AKO co najmniej 3.0, a jeśli Wam nie wejdzie, to otrzymacie równowartość połowy stawki na konto bonusowe. Proste? Jasne, że tak! To co, zaczynamy ten weekend?!

ZASADY:

  1. Promocja obowiązuje w dniu 23.08
  2. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 199 złotych
  3. Kupon musi mieć łączny kurs minimalny 3.0. Na kuponie muszą znaleźć się co najmniej 3 zdarzenia z piątkowej oferty na mecze ligi hiszpańskiej, angielskiej i niemieckiej. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone w dniu 23.08, do 23:59.
  4. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.
  5. Jeżeli kupon okaże się przegrany gracz otrzyma zwrot połowy stawki w formie równowartości na saldo bonusowe. Bonus wyniesie 10 zł – równowartość 100 złotych (Przyznane bonusy podlegają przemnożeniu x10 przy przepisaniu na konto główne). Zwrot jest dokonywany za jeden, najkorzystniejszy kupon.
  6. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ. Bonusu nie można anulować, jeśli wszystkie spotkania nie są rozliczone.
  7. Bonus zostanie dopisany w sobotę, 24.08.
  8. Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023