Silesion.PL

serwis informacyjny

Ile można było zarobić u bukmachera na meczu Legii z Rangersami?

Jeszcze nie do końca opadł kurz po wczorajszym meczu Legii Warszawa w ramach eliminacji do Ligi Europy, a już nie możemy doczekać się rewanżu. “Wojskowi” pokazali, że nie straszna im szkocka ekipa i rywalizowali z nimi jak równy z równym. Sprawdźmy ile można było zarobić na tym meczu, grając za przysłowiową “stówkę”.

Glasgow Rangers – Legia Warszawa (kursy na mecz rewanżowy na betfan.pl)

  • Glasgow Rangers
    – kurs 1.55
  • X (remis)
    – kurs 3.85
  • Legia Warszawa
    – kurs 6.40

Za postawienie remisu zgarnęlibyście w zakładach bukmacherskich BETFAN 295.68 zł. A za remis po pierwszej połowie i po całym spotkaniu można było dostać 440 zł. Najwięcej jednak można było uzyskać za zagranie na prawidłowy wynik. Grając na 0:0 dostalibyście naturalnie tyle samo ile za under 0.5, czyli 748 zł.

Kwoty są takie jak mecz w wykonaniu Legii – godne. Myślicie, że ekipa Aco Vukovicia zaprezentuje się równie dobrze na Ibrox Park?

3000 złotych za friko! Niemożliwe? W słowniku bukmachera BETFAN nie ma takiego słowa. To tylko początek! Ciekawi co dalej? Nic prostszego – OTWÓRZ DARMOWE KONTO. Zajmie to mniej niż minutę! Lubisz gdy ktoś załatwia zbędne formalności za Ciebie? My też. Wkurzają Cię podatki? Nas też. Graj tak jak chcesz, a BETFAN po prostu powiększy Twoją wygraną – 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. ZAWSZE.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023