Silesion.PL

serwis informacyjny

Otwarcie listopada Gwardziści zagrają na Lubelszczyźnie

Ostatnie tygodnie to sporo zmian związanych z pojedynkami ligowymi właściwie na każdym poziomie siatkarskich rozgrywek. Pojawia się również przestrzeń, dzięki której można kilka sportowych wypraw, rozwiązać w nieco inny sposób… Efekt? Dwa najbliższe spotkania, otwierające listopad, Gwardziści zagrają na Lubelszczyźnie.

Pierwotnie plan był taki, że eWinner Gwardia miała zagrać w Hali Orbita w najbliższą sobotę (tj. 31 października). Rywalami we Wrocławiu mieli być siatkarze LUK Politechnika Lublin. I fakt faktem, nadal nimi będą, ale drużyna trenera Krzysztofa Janczaka wybierze się na teren rywala, do stolicy województwa lubelskiego. Obie strony bezproblemowo doszły do porozumienia w sprawie zmiany gospodarza. Tym samym zmierzą się dwie niepokonane drużyny w TAURON 1. Lidze, a spotkanie zostanie rozegrane w poniedziałek, (tj. 2 listopada), o godzinie 18:00.

Zmiana podyktowana jest tym, że dzień później zaplanowano nasz przełożony mecz w Pucharze Polski TAURON 1. Ligi, w Świdniku. A że dużo bliżej mamy tam z Lublina niż z Wrocławia, to postanowiliśmy, że zagramy za jednym razem, te dwa dalekie wyjazdy. Podziękowania dla klubu z Lublina, że zgodził się na taką zmianę. Dla nas szykują się dwa intensywne dni, ale jestem pewien, że drużyna zrobi wszystko,  żeby poradzić sobie z takim dwumeczem – mówi prezes eWinner Gwardia Wrocław, Łukasz Tobys.

Za słowami prezesa, pozostaje uzupełnić, że po poniedziałkowym pojedynku ligowym, Gwardziści faktycznie zostaną na Lubelszczyźnie, aby dzień później (tj. 3 listopada), zagrać w Świdniku. Rywalem będzie Polski Cukier Avia, z którym wygraliśmy nie tak dawno, w Hali Orbita, w czterech setach. Pucharowy mecz pierwszej rundy zacznie się o 18:30.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024