Silesion.PL

serwis informacyjny

Otwarcie Centrum Kibiców Śląska Wrocław już we wtorek

W najbliższy wtorek (5 marca) swoją działalność zainauguruje Centrum Kibiców Śląska Wrocław, czyli nowe, unikatowe miejsce na mapie naszego miasta. Obiekt zlokalizowany przy ulicy Piłsudskiego 44 będzie łączył funkcję nowoczesnego sklepu z miejscem spotkań fanów WKS-u.

– Centrum Kibiców Śląska Wrocław to miejsce, o którym intensywnie myślałem od samego początku mojej kadencji w klubie. Od dłuższego czasu chcieliśmy zrobić krok do przodu w zakresie profesjonalizacji naszych fanshopów oraz wyjścia do kibiców i teraz ten krok robimy. Centrum Kibiców przy Piłsudskiego to pierwsze takie miejsce w historii i unikatowy obiekt na mapie Wrocławia – podkreśla prezes WKS-u, Patryk Załęczny.

Miejsce zostało podzielone na dwie strefy. Jedną z nich jest profesjonalny sklep ze stale uzupełnianym asortymentem, a druga ma funkcje bardziej społeczne. To właśnie tam będą odbywać się spotkania fanów z piłkarzami i trenerami WKS-u. Na miejscu oczywiście będzie można także kupić bilety na domowe mecze Śląska Wrocław.

– Chcemy stworzyć miejsce, które będzie pozytywnie kojarzyło się kibicom i do którego będą chętnie wracać. Jeszcze dużo pracy przed nami, ale jestem niezwykle zadowolony, że lada dzień będziemy mogli zaprosić naszych fanów do Centrum Kibiców. Z całą pewnością żaden sympatyk naszego klubu nie będzie się tam nudził – zaznacza prezes Załęczny.

Śląsk jest zielony, biały i czerwony – nie trzeba tego przypominać żadnemu kibicowi WKS-u. Te słowa będą miały odzwierciedlenie w aranżacji Centrum Kibiców. Naturalnie dominującym kolorem będzie zieleń, ale często drużyny Śląska określa się mianem właśnie “Trójkolorowych”. W związku z tym nie może zabraknąć akcentów w bieli i czerwieni. Nad kompozycyjną całością kolorystycznej aranżacji Centrum Kibica Śląska Wrocław czuwało grono ekspertów, którzy na co dzień dbają m.in. o estetykę identyfikacji wizualnej wrocławskiego klubu.

Centrum Kibiców Śląska Wrocław zostanie uroczyście otwarte we wtorek, 5 marca, o godzinie 15. Placówka mieszcząca się przy ulicy Piłsudskiego 44 będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 20:00, w soboty natomiast od 10:00 do 18:00. W pierwszych dniach działalności kibice będą mogli liczyć na szereg atrakcyjnych ofert.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024