Silesion.PL

serwis informacyjny

Oferta Grupy Murapol w Siewierzu bogatsza o kolejne nowe lokale

Grupa Murapol, jeden z wiodących deweloperów na polskim rynku, wprowadza do swojej oferty 115 nowoczesnych i funkcjonalnych lokali w ramach kolejnego etapu inwestycji Murapol Siewierz Jeziorna w Siewierzu. Mieszkania zostaną wyposażone w standardzie w pakiet antysmogowy, a dzięki instalacji Home Management System w budynkach, mieszkańcy będą mogli skorzystać z opcji smart home.

Murapol Siewierz Jeziorna jest częścią pierwszej w Polsce zrównoważonej dzielnicy, położonej w zielonej i urokliwej części Siewierza, tuż nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim. Twórcom tego miejsca zależało na poszanowaniu środowiska, efektywnym zarządzaniu zasobami oraz dbałości o zachowanie wysokiej jakości życia i stworzeniu poczucia wspólnoty wśród mieszkańców. Inwestycja Murapol Siewierz Jeziorna zachwyci każdą osobą pragnącą żyć w spokojnym i zielonym sąsiedztwie. Mieszkańcy mogą się cieszyć naturalnym otoczeniem i dostępem do malowniczego jeziora z przystanią i piaszczystą plażą, ścieżek biegowych, placu zabaw, siłowni plenerowej czy boiska do piłki nożnej. W pobliżu inwestycji nie brakuje również punktów handlowo-usługowych – funkcjonuje tu sklep spożywczy, kawiarnio-piekarnia i salon kosmetyczny. Co ważne, Murapol Siewierz Jeziorna jest dobrze skomunikowane, dzięki ważnym arteriom w okolicy – droga krajowa nr 91 łączy Gdańsk z Podwarpiem, przecinając również takie miasta jak Toruń, Łódź czy Częstochowa. Dojazd samochodem do centrum Katowic zajmuje stąd 20 minut, a do międzynarodowego portu lotniczego Pyrzowice zaledwie 15 minut.

W ramach kolejnego etapu inwestycji przy ul. Jeziornej, Grupa Murapol wprowadza do oferty 115 lokali w czterech kameralnych, 3-piętrowych budynkach. Zróżnicowane metraże i kompaktowe układy mieszkań – od 1- do 4-pokojowych – przeznaczone są zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi. To również świetna okazja inwestycyjna dla osób pragnących ulokować swój kapitał w nieruchomościach. Lokale na piętrach będą posiadać nawet dwa przestronne balkony, a te usytuowane w kondygnacjach parterowych dodatkową przestrzeń w postaci tarasów z zielonymi ogródkami o powierzchni nawet 142 mkw. Części wspólne budynków zostały zaprojektowanie z wykorzystaniem trwałych i wysokogatunkowych materiałów. W obiektach zostanie zamontowany Home Management System umożliwiający korzystanie z rozwiązań smart home, a każde mieszkanie w standardzie będzie wyposażone w pakiet antysmogowy, chroniący przed smogiem i zanieczyszczeniami z zewnątrz. Na terenie osiedla powstanie również stacja ładowania pojazdów elektrycznych dla entuzjastów niskoemisyjnych środków transportu oraz bezpłatne zewnętrzne miejsca postojowe.

– Siewierz Jeziorna to przemyślane i wyjątkowe przedsięwzięcie urbanistyczne na mapie Polski. Cieszymy się, że jako ogólnopolski deweloper możemy być jego częścią. Miejsce to, podobnie jak nasza inwestycja, zostało zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić mieszkańcom odpowiedni komfort i jakość życia. Oferowane przez nas lokale są funkcjonalne, ustawne oraz wyposażone w innowacyjne i ekologiczne technologie. Dodatkowo, pod uwagę bierzemy oczekiwania naszych klientów, którzy pragną żyć w spokojnej okolicy, blisko natury i zielonych terenów rekreacyjnych. Murapol Siewierz Jeziorna jest odpowiedzią na te potrzeby – inwestycja zlokalizowana w sąsiedztwie pięknego Zalewu Przeczycko-Siewierskiego przyciąga do siebie swoją nowoczesnością oraz malowniczym położeniem – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Na początku 2023 r. do przedsprzedaży trafił kolejny etap Murapol Siewierza Jeziornej. Deweloper postawił wtedy do dyspozycji klientów 84 lokale w dwóch 3-piętrowych obiektach. W ramach poprzednich etapów oddano tu do użytkowania już ponad 400 mieszkań w 12 budynkach. Ostatnie, gotowe do odbioru lokale w zrealizowanych obiektach są jeszcze dostępne w ofercie Grupy Murapol.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023