Silesion.PL

serwis informacyjny

Fuksiarz: blisko 160 tys. zł uratowane dzięki Early Payout w kwietniu!

Fuksiarz blisko 160 tys. zl uratowane dzieki Early Payout w kwietniu

Fuksiarz blisko 160 tys. zl uratowane dzieki Early Payout w kwietniu

W kwietniu Fuksiarz.pl wypłacił aż 158 281 zł z pomocą swojej innowacyjnej promocji Early Payout. Dzięki tej funkcji gracze mogą wygrać setki tysięcy złotych, których normalnie by nie zdobyli.

Early Payout to rozwiązanie dostępne w zakładach bukmacherskich na Fuksiarz.pl. W kwietniu ta funkcja uratowała 267 kuponów, co pozwoliło na wypłatę wygranych w wysokości 158 281 zł.

Dzięki Early Payout gracze mogą rozliczyć swoje zakłady jeszcze przed zakończeniem meczu. Aktualnie funkcja ta jest dostępna dla dwóch dyscyplin sportowych: tenisa i piłki nożnej.

W przypadku tenisa wystarczy, że zawodnik, na którego postawiliśmy, wygra dowolnego seta 6:0. Wtedy zakład na jego zwycięstwo jest rozliczany jako wygrany – bez względu na ostateczny wynik meczu.

Jeśli chodzi o piłkę nożną, wystarczy, że wytypowana przez nas drużyna osiągnie dwie bramki przewagi w dowolnej części meczu. Wtedy zakład na jej zwycięstwo jest rozliczany jako wygrany, nawet jeśli ostateczny wynik meczu nie jest korzystny.

W kwietniu Eearly Payout uratował 267 kuponów. Łączna stawka postawionych zakładów z EP to 30 263 zł. Dzięki flagowej funkcji Fuksiarz.pl gracze w poprzednim miesiącu wypłacili aż 158 281 zł.

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz działają na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów dnia 9 grudnia 2020 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: PS4.6831.1.2020 z późniejszymi zmianami.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024