Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowy radiowóz zasilił kłomnicką flotę

Nowy radiowoz zasilil klomnicka flote

Nowy radiowoz zasilil klomnicka flote

W piątek w Komisariacie Policji w Kłomnicach odbyło się oficjalne przekazanie nowego radiowozu marki Kia Sportage. Dzięki nowej, jaskrawej kolorystyce, policyjny SUV na pewno nie pozostanie niezauważony. W przekazaniu uczestniczył szef częstochowskiego garnizonu i przedstawiciele samorządów gminnych.

Dzięki programowi modernizacji Policji, Komisariat Policji w Kłomnicach wzbogacił swoją flotę o nowy radiowóz. Zakup służbowego SUV-a marki Kia Sportage, możliwy był dzięki funduszom Komendy Głównej Policji i wsparciu gminy Kłomnice, Rędziny, Mykanów i Mstów. Od piątku mieszkańcy podległego rejonu mogą zobaczyć na swoich ulicach radiowóz w nowej kolorystyce. Policyjna kia ma bogate wyposażenie, by zapewnić maksimum bezpieczeństwa i komfortu policjantom z ogniwa patrolowego. Okazana pomoc ze strony lokalnego samorządu jest nie tylko wyrazem dobrze układającej się współpracy, ale też dbałości o bezpieczeństwo lokalnej społeczności. Policjanci będą teraz mogli szybciej i sprawniej poruszać się po drogach oraz skuteczniej reagować na zgłaszane interwencje.

W piątek odbyło się spotkanie Komendanta Miejskiego Policji w Częstochowie – młodszego inspektora Dariusza Kiedrzyna z Wójtem Gminy Mstów – Tomaszem Gęsiarzem, Wójtem Gminy Kłomnice – Piotrem Juszczykiem, Wójtem Gminy Mykanów – Dariuszem Pomadą, Wójtem Gminy Rędziny – Pawłem Militowskim i Zastępcą Wójta Gminy Kłomnice – Adamem Śliwakowskim.

Szef częstochowskiego garnizonu podziękował przedstawicielom lokalnego samorządu za wsparcie, dziękując również radnym gmin za zaangażowanie i poparcie tego przedsięwzięcia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024