Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowy katalog nagród dla klientów CH Forum Gliwice

Nowy katalog nagrod dla klientow CH Forum Gliwice

Nowy katalog nagrod dla klientow CH Forum Gliwice

Deskorolki, skakanki, czapki, torby i wiele innych sportowych artykułów ze sklepów: 4F, Sizeer, Martes Sport, 50 style jako nagrody trafią w ręce osób, które tej wiosny zarejestrują paragony na forumgliwice.online. Od dziś do klientów CH FORUM leci lawina nagród z nowej odsłony katalogu z promocjami, które można otrzymać za udział w programie lojalnościowym.

Forumgliwice.online to sukcesywnie rozwijana nowoczesna platforma, służącą lojalizacji klientów CH FORUM w Gliwicach.

Jej kluczowym elementem jest program, w którym nasi klienci otrzymują punkty za zarejestrowane na stronie paragony i wymieniają je na nagrody. Wiosenny program, który nazwaliśmy Sport i Rekreacja, z nagrodami odpowiadającymi porze roku oraz towarzyszącym jej aktywnościom to nasza forma doceniania stałych klientów, którzy są aktywni, rejestrują paragony i uwielbiają zgarniać nagrody. Na nowych uczestników również czekają wiosenne niespodzianki – mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i marketingu w CH FORUM.

Od tego roku katalog dynamicznie się rozwija. Klienci nie mają szansy znudzić się ofertami nagród. Odbierali już artykuły z branży home & deco na przedświąteczne porządki, kosmetyki na powitanie wiosny, a teraz spływa na nich lawina nagród do wykorzystania w zajęciach sportowo-rekreacyjnych.

Klienci doceniają to, że produkty pochodzą od naszych najemców. To dobre i uznane marki, których produkty są powszechnie znane i pożądane. Podczas nowej odsłony katalogu z nagrodami ze sportowo-rekreacyjnej edycji wprowadzamy specjalne, promocyjne zasady naliczana punktów. Od dziś uczestnicy rejestrujący paragony takich marek, jak: 4F, Sizeer, Martes Sport, 50style uzyskują trzykrotnie większa liczbę punktów – jeżeli klient przed tą promocją otrzymywał 50 punktów za wydanie 100 zł, to teraz może liczyć nawet na 150 punktów. Poza tym, chcemy też wprowadzać promocję dla poprzednich odsłon katalogu. Dlatego też aktualny katalog Home Deco od dziś również bierze udział w akcji i przy rejestracji paragonu z takim asortymentem liczba punktów wzrasta dwukrotnie – dodaje Alicja Suchańska-Królica.

Wpadajcie również do CH FORUM 6 i 7 maja. W te dwa dni udział w programie lojalnościowym będzie się jeszcze bardziej opłacał. Za przystąpienie do programu i rejestrację pierwszego paragonu otrzymacie „Rogal” podróżny. Natomiast 7 maja na scenie (na poziomie 0) stanie telebim z grą “Piłka czy siłka” i każdy, kto zarejestruje w programie paragon o wartości min. 30 zł będzie mógł wziąć udział w zabawie, w której do wygrania są bidony i ściskacze do dłoni. 

Przypominamy, że nowością w skali całego kraju jest stworzenie w programie nagród-cegiełek. To świetne rozwiązanie dla tych klientów, którzy punkty zebrane za zakupy chcą zamienić na wsparcie finansowe dla konkretnej organizacji charytatywnej. Aktualnie mogą to robić na rzecz Stowarzyszenia GTW Gliwice, zaangażowanego w pomoc ukraińskim uchodźcom lub mogą swoje punkty przeznaczyć na wsparcie schroniska dla bezdomnych zwierząt w Gliwicach.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024