Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowy bebok przy ul. Zabrskiej 17 o imieniu Szpilok dołącza do rodziny katowickich mieszkańców

Miłośnicy kultowych beboków mają powód do radości! Już 13 kwietnia do kolekcji ponad 40 katowickich beboków dołączy nowy mieszkaniec. Jego oficjalne imię to Szpilok i będzie on zamieszkiwał teren Global Office Park w Katowicach przy ulicy Zabrskiej 17.

W najbliższą sobotę fani kultowych figurek będą mogli podziwiać nową, wyjątkową figurkę Szpiloka, która z pewnością zyska wielu miłośników. Nazwa “Szpilok” została wybrana przez pracowników katowickiego oddziału Keywords Studios, który jest sponsorem najmłodszego beboka.

Uroczyste odsłonięcie beboka

Z tej okazji zapraszamy wszystkich miłośników beboka na uroczyste odsłonięcie figurki Szpiloka. Wydarzenie odbędzie się w dniu 13 kwietnia o godzinie 10:00 przed wejściem do budynku Gloabl Office Park. W oficjalnej uroczystości wezmą udział przedstawiciele Urzędu Miasta Katowice.

KeywordsCon – konwent pełen wrażeń

Tego samego dnia, od godziny 11:00 nie lada atrakcją dla fanów gier video będzie również inauguracja KeywordsCon – konwentu organizowanego przez Keywords Studios w Katowicach.

Beboki w Katowicach. Kim są i gdzie ich szukać? Lista beboków

Więcej informacji na temat wydarzenia KeywordsCon znajduje się na stronie wydarzenia na Facebooku https://www.facebook.com/events/719396040035873.

Link do rejestracji na KeywordsCon: https://form.typeform.com/to/uPmeeHQo

Zapraszamy serdecznie do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024