Silesion.PL

serwis informacyjny

Pożar hali przy ul. Rzepakowej w Katowiach

fot facebook.com/112Katowice

W Katowicach przy ulicy Rzepakowej, około godziny 18:10 doszło do groźnego pożaru hali przemysłowej Farmacolu. Sytuacja jest na tyle poważna, że na miejscu natychmiast pojawiły się liczne zastępy straży pożarnej, które próbują opanować pożar i zapobiec jego rozprzestrzenianiu się.

Dym wydobywający się z płonącego obiektu jest widoczny z kilkudziesięciu kilometrów, co świadczy o skali zdarzenia. Mieszkańcom okolicznych miejscowości zalecane jest pozamykanie okien, aby uniknąć wdychania toksycznych substancji emitowanych przez ogień. W płonącym magazynie miały być składowane hulajnogi elektryczne.

Na miejscu nadal trwają działania gaśnicze. Kolejne zastępy straży pożarnej przybywają na miejsce, aby wesprzeć akcję ratunkową i zapewnić, że pożar zostanie jak najszybciej opanowany.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024