Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowe koszulki meczowe GKS Jastrzębie na jubileuszowy sezon

Nowe koszulki meczowe GKS Jastrzebie na jubileuszowy sezon

Nowe koszulki meczowe GKS Jastrzebie na jubileuszowy sezon

Sezon 2021/2022 będzie dwunastym w historii, a czwartym z rzędu, w którym GKS Jastrzębie będzie rywalizował na zapleczu ekstraklasy. Jako, że będzie to także sezon obchodów 60-lecia powstania GKS-u Jastrzębie, zawodnicy tego klubu występować będą w nowych, specjalnie na tę okoliczność przygotowanych koszulkach!

Zawodnicy z Jastrzębia w sezonie 2021/2022 będą występować na pierwszoligowych boiskach w dwóch wersjach koszulek partnera technicznego, firmy Joma – zielonych i czarnych. Będą to koszulki w stylu retro z tkanym wzorem w pionowe paski i dekoltem w szpic. Kołnierzyk oraz rękawy wykończone zostały dwukolorowymi ściągaczami, które zapewnią wygodne dopasowanie.

Na froncie koszulek po jej prawej stronie, na wysokości klatki piersiowej, znajdzie się logo miasta Jastrzębie-Zdrój, a nieco wyżej znak firmy Joma. Po prawej stronie, na wysokości logo miasta Jastrzębia, pojawi się żakardowy herb klubu, nawiązujący do obchodów 60-lecia GKS-u Jastrzębie, a na samym środku, tak jak to było dotychczas, logo sponsora tytularnego ligi, firmy Fortuna. Poniżej, w centralnym miejscu koszulki, znajdować się będzie logo partnera strategicznego GKS-u Jastrzębie, czyli Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Prawy rękawek zarezerwowany został na logo Fortuna 1 Ligi. Z kolei logo Fundacji Familia, które do tej pory znajdowało się na tylnej części koszulki, pod numerem, pojawi się na przedniej części spodenek.

Wszystkie znaki, które pojawią się na koszulkach (z wyjątkiem firmy Joma oraz Fortuna 1 Ligi), a także nazwisko oraz numer na tylnej części, wykonane będą w kolorze złotym.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024