Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowa odsłona strony Totalizatora Sportowego

Nowy, odświeżony wygląd strony nie powstał wyłącznie z potrzeby zaktualizowania poprzedniej wersji witryny internetowej właściciela marki LOTTO.

Główną przyczyną były historyczne, żeby nie powiedzieć rewolucyjne zmiany w ustawie o grach hazardowych, na mocy których spółce powierzono nowe obszary rynku gamingowego. Miało to miejsce 1 kwietnia 2017 roku. Dzięki nowym przepisom spółka mogła wprowadzić do oferty słynną grę Eurojackpot, która jest dostępna w kilkunastu krajach naszego kontynentu. To oczywiście nie wszystko.

Totalizator Sportowy zyskał też możliwość uruchomienia sieci salonów gier na automatach poza kasynami, kasyna internetowego, a także wprowadzenia do sprzedaży internetowej wybranych gier LOTTO. Po ponad 60 latach działalności na rynku loteryjnym Totalizator Sportowy wchodząc w nowe obszary rynku gamingowego stał się tak naprawdę innym podmiotem, który zaczął w pełni funkcjonować w świecie nowych technologii oraz na rynku e-commerce.

Totalizator Sportowy rozwija nie tylko nowe obszary, ale także i siebie. Stale ulepsza obecną ofertę, rozbudowuje sieć sprzedaży, poszukuje innowacyjnych rozwiązań, troszczy się o bezpieczeństwo grających, z coraz większym zaangażowaniem wspiera polski sport i kulturę narodową, ale jest również popularnym pracodawcą, który ma interesujące propozycje dla osób reprezentujących wiele różnych zawodów. O wszystkich szczegółach dotyczących działalności spółki, ale także o ofertach pracy, przetargach, wielkich wygranych i wielu innych sprawach dowiedzą się Państwo z lektury materiałów zamieszczonych na www.totalizator.pl.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023