Silesion.PL

serwis informacyjny

Wejdź do gry! Totalizator Sportowy uruchamia program stażowy

Zdobycie unikalnej wiedzy dotyczącej nowych technologii oraz rynku e-commerce pod okiem ekspertów branży czy planowanie razem z nimi działań promocyjnych dla produktów spółki. Między innymi o takie doświadczenia od lipca do września będzie mogło wzbogacić się dziesięciu studentów lub absolwentów szkół wyższych w Centrali Totalizatora Sportowego!

Program stażowy „Wejdź do Gry!” jest najnowszym projektem Totalizatora Sportowego, właściciela marki LOTTO, który w ostatnim czasie przechodzi rewolucję technologiczną. Wejście spółki na rynek e-commerce, digitalizacja produktów oraz wprowadzanie innowacyjnych i nowoczesnych narzędzi sprzedaży spowodowało, że w ramach programu stażowego poszukiwane są osoby nie tylko do działów związanych z marketingiem i PR, ale także analizą biznesową, zarządzaniem wartością klienta czy aplikacjami mobilnymi.

3-miesięczny program stażowy „Wejdź do Gry!” pozwoli stażystom na:

  • poznanie specyfiki branży w zakresie organizowania gier oraz loterii pieniężnych;
  • zdobycie pod okiem ekspertów unikalnej wiedzy na temat nowych technologii oraz e-commerce na rynku;
  • poznanie kulis funkcjonowania wyjątkowej spółki na polskim rynku;
  • wzięcie czynnego udziału w pracach zespołu – stażysta robi kawę tylko sobie;
  • otrzymanie atrakcyjnego wynagrodzenia za swoją pracę.

Program stażowy „Wejdź do Gry!” skierowany jest do osób, które ukończyły drugi rok studiów wyższych lub są absolwentami uczelni wyższej (do 2 lat).

Więcej informacji o programie, w tym specyfikacja poszczególnych staży, na: https://totalizator.pl/kariera/praktyki-i-staze

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author