Silesion.PL

serwis informacyjny

Nieoficjalnie: Tom Hanks przyjedzie do Tychow i Bielska-Bialej

fot. Twitter

Jesienią 2017 roku, urocze miasto Bielsko-Biała otrzymało ekscytującą wiadomość. Tom Hanks, znany amerykański aktor, planował odwiedzić to malownicze polskie miasto. Miejscowe władze przygotowują się do tej ważnej okazji, planując szereg wydarzeń, z których festiwal filmowy jest jednym z punktów programu.

Związek Toma Hanksa z Bielsko-Białą wynika z serdecznego gestu obywateli. Podarowali mu Fiata 126p jako część inicjatywy rozpoczętej przez Monikę Jaskólską, znaną jako “Bielsko-Biała dla Toma Hanksa”. Uwielbiany aktor otrzymał klasycznego Fiata w listopadzie ubiegłego roku, co przyciągnęło wiele uwagi. Nawet przed otrzymaniem samochodu Tom Hanks wyraził chęć odwiedzenia tego uroczego miasta.

“Proces organizacji wizyty Toma Hanksa trwa obecnie, i nie jest to takie proste, jak się to wydaje. Istnieje wiele kwestii logistycznych i harmonogramów, które muszą się zgrać”, podzieliła się Monika Jaskólska, główną osobą odpowiedzialną za to znakomite przedsięwzięcie.

Nadchodząca wizyta Toma Hanksa wywołała ogromne emocje w Bielsko-Białej. Miejscowe władze starannie przygotowują się do tej wizyty. Wstępne rozmowy dotyczące wizyty Hanksa były częścią spotkania, w którym wzięli udział Monika Jaskólska, Jarosław Klimaszewski, przewodniczący Rady Miasta Bielsko-Biała, i Anna Zgierska, kierownik Wydziału Promocji Miasta.

Mimo że szczegóły nie zostały jeszcze ujawnione, miasto przygotowuje się do opracowania kalendarza wydarzeń związanych z kampanią “Bielsko-Biała dla Toma Hanksa”. Nieoficjalnie mówi się o festiwalu filmowym lub pokazie filmów z udziałem Toma Hanksa.

“W związku z wizytą Toma Hanksa miasto planuje również kilka dodatkowych wydarzeń, które mieszkańcy na pewno docenią”, twierdzi Monika Jaskólska. Dodaje, że to będzie atrakcja nie tylko dla lokalnej społeczności, ale dla całej Polski.

Kampania “Bielsko-Biała dla Toma Hanksa” trwa od pewnego czasu, i z niecierpliwością śledzimy jej postępy. Wszystko rozpoczęło się, gdy mieszkańcy Śląska zakupili Fiata 126p dla Toma Hanksa po tym, jak aktor opublikował kilka zdjęć tego kultowego samochodu na swoich profilach w mediach społecznościowych. Monika Jaskólska, pomysłodawczyni kampanii, miała już okazję spotkać się z aktorem w Los Angeles i była poruszona tą chwilą. Napisała: “Słuchajcie. Ledwo żyję… Ręce mi się trzęsą, ale chyba zrobiłam coś właściwie, bo Tom jest zadowolony. To jest przygoda życia”.

Legendarny Fiat 126p, produkowany w latach 1973-2000 w Bielsku-Białej i Tychach, ma szczególne miejsce w sercu Toma Hanksa. Pomysł zakupu dla niego odpowiedniego samochodu i jednocześnie wsparcie szpitala pediatrycznego w Bielsku-Białej okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo spodobał się aktorowi i przyciągnął uwagę mediów. Fundusze zebrane dotychczas umożliwiły rozpoczęcie remontu szpitala oraz utworzenie oddziału psychiatrii dla dzieci z zaburzeniami psychomotorycznymi. Zakup samochodu zorganizował kierowca rajdowy Rafał Sonik, a linie lotnicze Lot zaoferowały bezpłatny transport auta do USA.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023