Silesion.PL

serwis informacyjny

Netflix zamawia sequel „Wikingowie: Valhalla”

Saga Wikingów będzie kontynuowana na Netflix. Serial Vikings: Valhalla, będzie kontynuacją popularnej serii, która wkrótce rozpoczyna szósty i ostatni sezon w historii. Prawdopodobnie Netflix zamówił 24 odcinki nowej serii od twórcy Vikings Michaela Hirsta i studia MGM Television. Fabuła będzie rozgrywać się ok. 100 lat po finałowym 6. sezonie “Wikingów” i przedstawić życie m.in. Leifa Erikssona, Freydis, Harald Harada i Wilhelma Zdobywcy.

Serial Wikingowie obecnie nie jest dostępna w serwisie Netflix; ale na platformach VOD w Hulu i Amazon Prime Video. Oczekuje się, że Netflix wykupi prawa od orginalnej serii Vikings, aby mieć je na platformie obok kontynuacji Vikings: Valhalla.

Po raz pierwszy polscy artyści zapiszą się w tak znaczący sposób w historii popkultury występując w jednym z najchętniej oglądanych seriali na świecie. Dwa oryginalne utwory wrocławskiego Teatru Pieśń Kozła będą towarzyszyć bohaterom serialu telewizji HISTORY „Wikingowie” w kluczowych wydarzeniach ostatniego sezonu. Anna Maria Jopek pojawia się gościnnie w jednej z kompozycji. Czytaj więcej

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author