Silesion.PL

serwis informacyjny

Naukowcy rozmawiają o korzyściach płynących z grania w pasjansa online

Naukowcy rozmawiaja o korzysciach plynacych z grania w pasjansa online

Naukowcy rozmawiaja o korzysciach plynacych z grania w pasjansa online

Gry online w przeglądarce na komputerze i smartfonie to ciekawe hobby. Możesz zadzwonić do znajomego, lub mamę i tatę do wspólnej zabawy – to bardzo fajne. W internetowym projekcie gier casual „Game-Game” istnieje znaczna ich ilość, w którą można grać online.

Przeprowadzono badanie wpływu gier online na ludzki mózg. Niemieccy psychiatrzy wykonali robotę wśród tych, którzy grają i nie grają online. Okazało się, że osoby grające w gry online znacznie szybciej uczą się motoryki małej, a ich mózgi szybciej przyswajają nowe dane.

Jakie są najlepsze gry online? Oczywiście to jest pasjans

Ta gra online jest odpowiednia dla dzieci i dorosłych. Nie ma wątpliwości, że ta mini-gra ma zalety, które są następujące:

  • ćwiczy uważność, cierpliwość i spostrzegawczość;
  • poprawia zdolność szybkiego postrzegania nowych danych;
  • poprawia zdolności motoryczne u dzieci w wieku 5-10 lat.

Pasjans za darmo to dobrze znane standardowe gry karciane instalowane domyślnie na PC. Dosłownie nazwa tej gry jest tłumaczona jako „cierpliwość”. Oprócz tej umiejętności, aby wygrać, potrzebujesz spokoju i dyskrecji. Wszystkie odmiany pasjansa znacznie różnią się od innych gier. Nie ma potrzeby szybkiego podejmowania decyzji i działania.

Platforma Game-game oferuje duży wybór gier w pasjansa o dowolnym poziomie trudności. Aby grać, nie musisz pobierać aplikacji i instalować ich. Wszystkie gry są dostępne online za darmo i bez rejestracji. Wydobądź jak najwięcej z ekscytującego świata pasjansów!

Zasady i istota gry w pasjansa

Zadaniem pasjansa jest konsekwentne oczyszczanie przestrzeni do gry. Możesz poświęcić na ten proces tyle czasu i ruchów, ile chcesz. Ponadto, jeśli, jak Ci się później wydaje, popełniłeś błąd, możesz cofnąć kilka poprzednich czynności.

Zasady gry są dość proste. Talie najpopularniejszych wersji pasjansa składają się z 36 lub 52 kart. Gracz musi je posortować, aby uzyskać określoną sekwencję, biorąc pod uwagę rangę i kolor. Gdy na polu gry nie ma już ruchów, gracz może użyć kart z odwróconego stosu po lewej stronie. Ta gra jest dobrym ćwiczeniem dla umysłu i najlepszym sposobem na przerwę w pracy.

Inne znane gry online:

  • Majiang;
  • Wysadzić;
  • Przygody Inków;
  • Wyścigi i tym podobne.

Gdzie grać w gry online za darmo i bez rejestracji

Najważniejszą rzeczą jest to, że na stronie internetowej Game-Game nie musisz robić nic skomplikowanego, aby grać. Natychmiast kliknij sekcję gier online dla dwojga i uruchom w Internecie ulubioną zabawkę. Zalecamy również dodanie strony internetowej w zakładce przeglądarki, dzięki czemu jednym kliknięciem można bardzo szybko włączyć grę online dla dwojga.

Opracowano na podstawie materiałów z portalu „Game Game” 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

1 thought on “Naukowcy rozmawiają o korzyściach płynących z grania w pasjansa online

  1. Moje dzieciaki raczej w pasjansa nie grają, wolimy planszówki. One też poszerzają horyzonty, uczą i wpływają na wyobraźnię. Moje dzieci np. podczas gry w Kwaki Rozrabiaki nauczyły się kształtów i kolorów. Uważam, że nauka przez zabawkę najlepiej wchodzi do głowy 🙂

Comments are closed.