Silesion.PL

serwis informacyjny

Na GRUBO! Bonus 3x bez obrotu w ETOTO

Czy ETOTO oszalało? Pierwszy w Polsce bonus bez obrotu w legalnych zakładach bukmacherskich!

  1. Załóż konto w ETOTO, dokonaj depozytu i odbierz 200% od pierwszej wpłaty do 200 złotych (natychmiastowe potrojenie środków na grę).
  2. Wystarczy, że zagrasz raz za kwotę równą otrzymanemu bonusowi (mogą to być zakłady zawarte wyłącznie za swoje wpłacone środki) i możesz dokonać wypłaty!
  3. Bonusem nie musisz ani razu obracać. To jedyny w Polsce bonus bez obrotu!

Nie musisz dokonywać obrotu, aby otrzymać bonus, wystarczy dokonać pierwszej wpłaty, a legalny bukmacher ETOTO potroi Twój depozyt automatycznie. Bonusem nie trzeba obracać, należy go jedynie uwolnić poprzez wniesienie jednego lub kliku zakładów na kwotę przyznanego bonusu. Mogą to być zakłady postawione wyłącznie z wpłaconych środków własnych. Wygraną z tak postawionego zakładu możesz od razu wypłacić, nie musisz jej obracać ponownie x razy. Zarejestruj się przez TEN specjalny link.

POSTAWIENIE ZAKŁADU RAZ TO PRZECIEŻ TEŻ OBRÓT?

Każdy bonus podlega uwolnieniu, w innym przypadku nie byłby bonusem, a gotówką. W odróżnieniu od standardowego bonusu, GRUBYM BONUSEM nie trzeba obracać wielokrotnie, aby go wypłacić, wystarczy, że zagrasz raz za równowartość jego kwoty i jest Twój do wypłaty lub ponownego postawienia. Ty decydujesz.

Regulamin promocji »

1. Organizatorem akcji promocyjnej „200% do 200 bez obrotu” jest E-TOTO Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o., spółka utworzona w Polsce, z siedzibą na ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000370248, REGON 142666660, NIP 5272639256 („ETOTO”).

2. „200% do 200 bez obrotu” stanowi ofertę powitalną dla nowych Klientów ETOTO.

3. Regulamin akcji promocyjnej „200% do 200 bez obrotu” działa w połączeniu z Regulaminem zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”, Regulaminem Ogólnym Ofert, opublikowanymi na stronie www.etoto.pl oraz z ogólnie obowiązującymi przepisami prawa.

4. Oferta przysługuje Klientom, którzy zarejestrowali konto w ETOTO od 1 czerwca 2022 godziny 00:00 oraz klientów zarejestrowanych przed tą datą, którzy nie skorzystali wcześniej z innej oferty powitalnej i obowiązuje do jej odwołania. ETOTO zastrzega sobie prawo do zakończenia oferty w dowolnym momencie.

5. W ramach prowadzonej akcji promocyjnej „200% do 200 bez obrotu” za dokonanie pierwszej wpłaty o wartości co najmniej 1 zł na koncie ETOTO (po udanej rejestracji konta ETOTO), Klient otrzyma bonus w wysokości 200% wpłaty do depozytu do maksymalnej kwoty 200 zł przy pierwszej wpłacie (wpłacając 100 zł lub więcej gracz otrzyma maksymalnie 200 zł bonusu) (sprzedaż premiowa).

6. Gracz musi wykonać obrót w ciągu 30 dni, kwotą równą jednokrotności otrzymanego bonusu (nie muszą to być zakłady wnoszone za środki bonusowe). Po zakończeniu i rozliczeniu wszystkich kuponów zaliczanych do obrotu, Klient będzie mógł bonus wypłacić. Gdy gracz nie zdąży obrócić kwotą równą jednokrotności bonusu w podanym terminie, bonus w ramach przedstawionej akcji promocyjnej przepadnie.

7. Aby zakład został zaliczony do obrotu, musi spełniać każdy z następujących warunków:

a. typy zdarzeń: przedmeczowe lub LIVE;

b. zakład pojedynczy o kursie min. 2,20 lub zakład wielokrotny o łącznym kursie kuponu 2,20. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym to 1,30;

c. zakład musi być rozliczony (wygrana/przegrana). Zakłady anulowane oraz postawione na sporty wirtualne nie są wliczane do obrotu.

8. Bonus uzyskany w ramach akcji promocyjnej nie stanowi wygranej lub jej ekwiwalentu w zakładzie bukmacherskim.

9. Bonus z tytułu akcji promocyjnej „200% do 200 bez obrotu” przypada wyłącznie na jednego klienta, jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres email, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon), jedną kartę płatniczą oraz jeden rachunek bankowy, z którego została dokonana wpłata na konto klienta. Ponadto bonus z tytułu akcji promocyjnej „200% do 200 bez obrotu” nie zostanie przyznany lub może zostać odebrany, gdy:

Adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Koncie ETOTO począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.

10. Skorzystać z oferty powitalnej w ramach akcji promocyjnej „200% do 200 bez obrotu” można wyłącznie dokonując wpłaty z osobistego rachunku płatniczego. Spółka zastrzega sobie prawo do odebrania środków pochodzących z bonusu „200% do 200 bez obrotu” w przypadku udowodnienia wpłaty z konta należącego do osoby trzeciej. Klientowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do bonusu na osobę trzecią.

11. Kwota bonusu z tytułu akcji promocyjnej nie może być wypłacona na rachunek płatniczy osoby trzeciej.

12. W związku z akcją promocyjną „200% do 200 bez obrotu” Spółka zgodnie z Regulaminami zaakceptowanymi przez Ministerstwo Finansów zastrzega sobie prawo do weryfikacji Rachunku Płatniczego w celu dokonania pierwszej wypłaty z konta klienta w ramach danej akcji promocyjnej.

13. W przypadku wcześniejszych wpłat z dwóch lub więcej różnych rachunków płatniczych należących do właściciela konta klienta w ETOTO, ETOTO zastrzega sobie prawo wyboru rachunku płatniczego gracza, na który dokona wypłaty bonusu z tytułu niniejszej akcji promocyjnej.

14. Spółka zastrzega sobie prawo do nieprzyznania oferty powitalnej w ramach akcji promocyjnej „200% do 200 bez obrotu” klientom dokonującym pierwszego depozytu poprzez dostawcę usług płatniczych Skrill oraz Neteller.

15. Klient nie może skorzystać z oferty „200% do 200 bez obrotu” w połączeniu z inną akcją promocyjną ETOTO. W wypadku jednoczesnego spełnienia warunków do odbioru nagrody w ramach oferty „200% do 200 bez obrotu” i jakiejkolwiek innej promocji, klient otrzyma nagrodę tylko z oferty „200% do 200 bez obrotu” chyba, że w regulaminie danej promocji zaznaczono inaczej.

16. Zakładanie wielu kont lub zmowy z innymi graczami w celu nadużycia oferty powitalnej skutkować będzie wykluczeniem z akcji promocyjnej oraz zamknięciem wszystkich kont uczestniczących w próbie nadużycia.

17. Wszelkie próby wyłudzenia oferty skutkować będą anulowaniem jej z konta klienta wraz z wszelkimi wygranymi z niej pochodzącymi. ETOTO zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta klienta.

18. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania akcji promocyjnej „200% do 200 bez obrotu” w sytuacji, gdy klient ukrywa prawdziwe IP korzystając z VPN/Proxy/Tor przy rejestracji lub logowaniu się na konto klienta.

19. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania akcji promocyjnej „200% do 200 bez obrotu” w przypadku złamania którekolwiek z punktów niniejszego regulaminu, akcji promocyjnej Regulaminu zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET” lub powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

20. ETOTO nie odpowiada za wygląd i treść ofert zamieszczonych na innych serwisach, które nie są zgodne z ofertą przedstawioną na stronie www.etoto.pl

21. W akcji promocyjnej „200% do 200 bez obrotu” mogą brać udział jedynie osoby fizyczne, które na mocy obowiązujących przepisów prawa są uprawnione do udziału w zakładach wzajemnych urządzanych na terytorium RP.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia. Hazard może prowadzić do uzależnienia i nieść ze sobą konsekwencje jak każde inne uzależnienie.

Etoto działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet udzielonego przez Ministra Finansów w drodze decyzji z dnia 28 listopada 2014 roku o numerze AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 (przedłużonego decyzją z dnia 29 września 2020 roku o numerze PS4.6831.2.2020). Pamiętaj, że udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024